Frostpunk Torrent Oyun İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Frostpunk

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Frostpunk Full Torrent Oyun İndir CODEX

Frostpunk Full Torrent Oyun İndir CODEX

Frostpunk, This War of Mine’ın yapımcılarının ürettiği  yeni bir oyun. Bu, bireylerin eleme sınırına kadar itildiklerinde yetkin olduklarını ortaya koyan genel bir halk sağkalımıdır. Tamamen katılaşmış bir dünyada, bireyler şaşırtıcı derecede atakla çelişen buhar kontrollü inovasyon yaratırlar. Kentin sınır yerlileri ve yaşadıkları yerde nezaret gerekiyor. Stratejik yetenekleri genellikle etik kalite bir arada kullanıp sorunların üstesinden başarılı bir şekilde gelmeniz gerekmektedir. İyileştirme ve varlık yönetimi düzenli olarak sempati ve anlayışlı temel liderlik ile çatışır. Kent ve toplum yönetimi, hükümetin fırsatının çoğunu harcayacak olsa da, nihayetinde dış dünyanın soruşturulması, tarihini ve bugünkü durumunu kavramak açısından önemlidir.

Genel halkınızın hayatta kalmasını garanti altına almak için hangi seçenekleri yapacaksınız? Mümkün olduğunca elinden geleni yapacak mısın?

 

Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 4.7 GB
Crack: CODEX
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Frostpunk TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Frostpunk Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 8 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.