Game of Thrones 8. Sezon

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Game of Thrones 8. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

Torrent Dizi İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

 

 

HBO, Game of Thrones 8. Sezon ‘in yaklaşmakta olan sekizinci ve son sezonu geldiğinde her zamankinden daha gizli. Ancak, birkaç rapor ve röportajdaki oyuncu kadrosundan aldığımız ipuçları sayesinde, son bölümlerin nasıl şekillendiğine dair belirsiz bir fikrimiz var. İşte şimdiye kadar sahip olduğumuz en büyük ipuçları.

Sezon prömiyeri Daenerys’in Winterfell’e ulaşmasıyla başlar.

Game of Thrones 8. Sezon izle , Winterfell’de şovun pilotuna çok sayıda geri arama içeren bir bölümle başladı. Kral Robert’ın alayı gelmek yerine, Daenerys ve ordusu. Bundan sonra, bazıları daha önce tanışmayan karakterlerin heyecan verici ve gergin bir araya gelmesi var. Dağınık geçmişleri olan birçok kişi – hepsi Ölüler Ordusu’nun kaçınılmaz istilasına maruz kalmaya hazırlanırken. ”
Dany ve Jon’un ordularıyla birlikte yürüdüklerini ve çeşitli Game of Thrones 8. Sezon indir önizlemelerinde Stark kalesine vardıklarını gördük. Bu bölümle şovdaki ilk bölüm arasındaki paralellikler belirgindir. Maisie Williams (Arya Stark) bile senaryoyu okuduktan sonra ilk Game of Thrones 8. Sezon türkçe tekrar izlemek zorunda kaldı çünkü “çoğu o sezonu ifade ediyor” dedi.

Bu, Khaleesi’nin Stark’ın ana üssünde ilk kez olacak. Emilia Clarke (Daenerys), BAZAAR.com’a yaptığı açıklamada, “Kendisini oldukça sert ve güvende hissetmeye başladı ve sonra işler gerçekleşti.” Dedi.

Ayrıca Jon’u evde bekleyen bir sürü şey var. En önemlisi, Jon’un Lyanna Stark’ın Rhaegar Targaryen ile oğlu ve bu nedenle Demir Taht’ın varisi olduğunu keşfeden Samwell Tarly ve Bran Stark var. Eğlenceli bir sohbet olmalı – özellikle teyzesiyle yattığının farkına vardığında.

Sansa, Dany’nın gelişi için deli değil.
Littlefinger’ı yeniden birleştiren ve yöneten Sansa ve Arya Stark Winterfell’de. Bu, Jon ve Arya’nın 1. Sezondaki Gece Saatine gittiğinden beri ilk defa görüşecek. Taraftarlar bu toplantıyı uzun zamandır bekliyorlardı ve biz de bunu düşünmek için zaten dokulara ihtiyacımız var.

Dönüşü Arya için duygusal olsa da, Sansa için gergin olacak. EW’ye göre, “Sansa, Jon’un, en azından ilk önce değil, süslü yeni Targaryen kız arkadaşına diz büküldüğü için çok heyecanlı değil.”

2019 projelerinin bir önizlemesinde HBO, Jon’un Game of Thrones 8. Sezon torrent indir Winterfell’e dönüşünün kısa bir klibini içeriyordu. Sansa’dan misafirleri için çok mutlu olmadığını ima ederek hevesli bir kucaklaşma yaşadı. Daha sonra bir teaser ona Dany’ya “Winterfell senin, lütufun” diyor.

 

  • Dosya Boyutu: ~ 3.2 GB – Her Sezon

 

  • Süre: 8. Sezon Tüm Bölümler

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI

 

  • Konu: Aksiyon – Macera – Drama

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2011 – 2019

 

  • IMDb: 9.5

 

 

 

 

 

 

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


5
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
0 Yorum yazarları
Grinch Cheese Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
HASAN
Üye
HASAN

Dizi efsane

ELİF CEREN
Üye
ELİF CEREN

✔️

West Warrior
Üye
West Warrior

torrent kaynağı iyi 😹

SALİHA
Üye
SALİHA

çok teşekkürler + beklediğim bir dizi +

Grinch Cheese
Üye
Grinch Cheese

Game of Thrones 8. Sezon hızlı iniyor 🙂