Game of Thrones

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Game of Thrones 1-7. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Game of Thrones sezon 1080p Torrent İndir

Game of Thrones sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Game of Thrones David Benioff ve D. B. Weiss tarafından yaratılmış bir Amerikan fantezi drama televizyon dizisidir. Bir Buz Şarkısı ve Ateş Şarkısı, George R. R. Martin’in bir dizi fantastik romanı, birincisi A Game of Thrones olan bir uyarlamadır. Belfast’ta ve Kuzey İrlanda, Kanada, Hırvatistan, İzlanda, Malta, Fas, İskoçya, İspanya ve Amerika Birleşik Devletleri’nde başka yerlerde çekilmiştir. 17 Nisan 2011’de Amerika Birleşik Devletleri’nde HBO’da düzenlenen seri ve yedinci sezonu 27 Ağustos 2017’de sona erdi. Seri, sekizinci sezon prömiyeri 2019’da sona erecek.

Westeros ve Essos’un kurgusal kıtalarında yer alan Game of Thrones, birkaç arsa hattına ve büyük bir topluluk kadrosuna sahiptir ancak üç ana hikaye yayının üzerinde yer alır. İlk hikaye, Yedi Krallığın Demir Tahtına odaklanıyor ve tahttan vazgeçmek ya da tahttan bağımsızlık için mücadele etmek isteyen hanedan aileleri arasındaki ittifaklar ve anlaşmazlıklar ağını takip ediyor. İkinci hikaye ark, alemin hüküm sürdüğü iktidar hanedanlığının son torununa, sürgün edilmiş ve tahtın geri dönüşünü çizmeye odaklanır. Üçüncü öykü, uzun zamandır devam eden kardeşliğe, uzak kuzeyin ve efsanevi yaratıkların kuzeye doğru uzanan eski tehditlerine ve alemi tehdit eden yaklaşan bir kışa karşı savunmakla suçlanıyor.

Game of Thrones, HBO’da rekor görüntülemeyi kendine çekti ve geniş, aktif, uluslararası bir hayran kitlesine sahip. Çıplaklık ve şiddetin (cinsel şiddet de dahil olmak üzere) sıklıkla kullanılmasına rağmen eleştirmenlerce, özellikle oyunculuk, karmaşık karakterler, hikaye, kapsam ve üretim değerleri nedeniyle takdir edilmiştir. Bu seri, 2015, 2016 ve 2018 yıllarında Drama Dizileri de dahil olmak üzere, 47 primetime Emmy Ödülü aldı. Diğer ödülleri ve adayları arasında En İyi Dramatik Sunum (2012-2014) için üç Hugo Ödülü, 2011 Peabody Ödülü ve En İyi Televizyon Dizisi – Drama Altın Küre Ödülü için beş aday yer alıyor (2012 ve 2015–2018).

Oyunun oyuncu kadrosunda Peter Dinklage, Dram Serisinde (2011, 2015 ve 2018) Üstün Yetenekli Oyuncu Ödülü ve performansının en iyi destekleyici oyuncusu – dizi, mini dizi veya televizyon filmi (2012) için Altın Küre Ödülü’nü kazandı. Tyrion Lannister olarak. Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Maisie Williams, Nikolaj Coster-Waldau, Diana Rigg ve Max von Sydow da performansları için Primetime Emmy Ödülü’ne aday gösterildi.

 

 

DIZI TRAILER

Game of Thrones TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 20.0 GB per Season
  • Süre: 1-7. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Macera – Aksiyon
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2011 –
  • IMDb: 9.5

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Game of Thrones 1080p 1-7. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.