GEARS 5

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:


torrent-indir


GEARS 5 Ultra-HD Texture Pack & FitGirl Repack

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

GEARS 5 Ultra-HD Texture Pack & FitGirl Repack Torrent indir

GEARS 5 Ultra-HD Texture Pack & FitGirl Repack Torrent indir

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Bu zamanla ilgili. Gears 5 multiplayer’da kullanım için WWE Superstar Batista derisiyle giyin. Gears 5 oyununu 15 Eylül (16:00 PT) ve 27 Ekim (11:59 PT) arasında çevrimiçi oynayarak ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Oyunların en beğenilen sagalarından biri olan Gears, beş heyecan verici mod ve şimdiye kadarki en derin kampanya ile her zamankinden daha büyük.

Kampanya: Dünya çöküyor. Sürü, Koalisyon’un robot ordusunu bozdu ve insan şehirlerine iniyor. Tehlike kapanırken, Kait Diaz düşmanla olan bağlantısını ortaya çıkarmak için kopar ve Sera için gerçek tehlikeyi keşfeder.

Kaçış: Bombayı yağdırın, sürüyü zekâsı atın ve kovandan kaçın! Kaçış, içten düşman kovanlarını çıkarmak için birlikte çalışması gereken üç oyunculu bir intihar ekibine sahip yeni, agresif, yüksek bahisli bir işbirliği modu.

Versus: En iyi takım kazansın! Zıplama ve üst düzey eğlence için inşa edilen çılgınca bir çalma listesi olan Arcade’de puan toplayın ve üstün silahlar için ticaret yapın. Diğer on oyun tipinin yanı sıra yeni ve klasik haritalarla Versus, sıradan modaya kadar her rekabetçi stili ödüllendiriyor.

Horde: Siz ve dört arkadaşınız, daha güçlü düşman ve patronların dalgalarına katlanabilir misiniz? Yeni kahraman yeteneklerini kullanarak, savunma yaparak, güç toplayarak, yeteneklerini geliştirerek ve takım olarak çalışarak hayatta kal.

Harita Oluşturucu: Arkadaşlarınızla paylaşmak ve onlara meydan okumak için özel Escape kovanı haritaları ve deneyimleri oluşturun.

Özellikleri:
Üç Oyunculu Kampanya Kooperatifi: Arkadaşlarınızla birlikte üç oyunculu çevrimiçi veya bölünmüş ekranlı işbirliğinde savaşın.
Duty Tours: Gears Tours of Duty’de yeni üyelerden dört yıldızlı generallere kadar sıralama. Yeni ve heyecan verici zorlukları üstlen, müthiş ödüller kazan ve ganimetini göster.
Eğitim Kampı: Gears’a yeni mi, yoksa sadece biraz paslı mı? Bootcamp, temellerden gelişmiş savaş tekniklerine kadar ipleri öğrenmenin eğlenceli bir yoludur.
Jack olarak oynayın: Müttefikleri koruyabilen ve düşmanlara zarar verebilen kişisel uçan destek botunuz olan Jack olarak oynayın – Gears’taki yeni oyuncular için mükemmel.
Görsel Vitrin: Her makineyi uyumlu makinelerde saniyede 60 kare hızında 4K ve HDR’de oynatın

 

  • Tür: Aksiyon – Macera

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 45.9 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: EKİM 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

GEARS 5 TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

GEARS 5 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 64-bit, Windows 10 64-bit
İşlemci: AMD FX-6000 serisi | Intel i3 Skylake
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: AMD Radeon R9 280 | NVIDIA GeForce GTX 760 (Windows 10) | NVIDIA GeForce GTX 1050 (Windows 7)
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 80 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu

 

 

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

GEARS 5 REPACK + ULTRA HD CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.