Geliş – Arrival

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Geliş – Arrival TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Geliş - Arrival 1080p HD Torrent İndir

Geliş – Arrival 1080p HD Torrent İndir

 

film-konusu

 

Geliş – Arrival Denis Villeneuve tarafından yönetilen ve Eric Heisserer tarafından yazılan 2016 Amerikan bilim kurgu drama filmi. Ted Chiang tarafından “Hikayenin Yaşamı” adlı 1998 kısa hikayesine dayanıyor ve yıldızları Amy Adams, Jeremy Renner ve Forest Whitaker. Film, ABD Ordusu tarafından askere verilen bir dilbilimcinin, gerginliklerin savaşa yol açmadan önce, Dünya’ya varılan uzaylılarla nasıl iletişim kurulacağını keşfetmek için izlediği bir dilbilimciyi takip ediyor.

Film, 1 Eylül 2016’da Venedik Film Festivali’nde dünya prömiyerine sahipti ve 11 Kasım 2016’da Paramount Pictures tarafından IMAX’ta Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da yayınlandı. Dünya çapında 203 milyon dolar ödüllendirildi ve Adams’ın performansı için övgü aldı, Villeneuve’s yön ve dünya dışı zeka ile iletişim kurma keşif. 2016’nın en iyi filmlerinden biri olarak kabul edilen Geliş – Arrival, sayısız eleştirmenlerin yıl sonu listelerinde yer aldı ve Amerikan Film Enstitüsü tarafından Yılın On Filminden biri seçildi.

En İyi Görüntü, En İyi Yönetmen ve En İyi Uyarlamalı Senaryo dahil olmak üzere 89. Akademi Ödülüne sekiz aday göstererek En İyi Ses Düzenleme ödülünü kazandı. Aynı zamanda Adams için En İyi Kadın Oyuncu ve Jóhann Jóhannsson için En İyi Orijinal Skor dalında Altın Küre’ye aday gösterildi ve 2017’de En İyi Dramatik Sunum için Ray Bradbury Ödülü ve En İyi Dramatik Sunum için Hugo Ödülü’ne layık görüldü. Jóhannsson’un skoru En İyi Skor seçildi 60. Grammy Ödülleri’nde Görsel Medya için Film Müziği.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Geliş – Arrival Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.8 GB
  • Süre: 1 Saat 56 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Bilim Kurgu – Drama
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 7.9

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Geliş – Arrival 1080p Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.