Generation Zero Bikes

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Generation Zero Bikes

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

 

oyun-konusu

 

 

Artık Östertörn’ün sokaklarını, ormanlarını ve kıyılarını ışıl ışıl yeni bir bisikletle gezerken, makinelerden kaçabilirsiniz. Sadece daha uzun mesafeleri daha verimli bir şekilde aşmakla kalmayacak, aynı zamanda bu kullanışlı motorları, makineleri pusuya alanınıza çekecek stratejik araçlar olarak kullanabileceksiniz. Unutmayın, bir düşman sizi lekelendikten sonra size yol açan kurşun veya roket spreylerine karşı bağışıklık kazanmazsınız.
Cykel Bisiklet:

Cykel, İsveç markalarından oluşan ve her şeyi haiz bir bisiklettir. Daha düz yüzeylerde çok fazla hız kazanmanıza izin veren bisiklet, dünyanın sahip olduğu daha güvenli evlerin ve sırların keşfedilmesini daha hızlı ve daha kolay hale getirirken, sizi ve sizi görebilecek olan makineler arasında mesafe kazanmak için bir araç sağlar. yol. Kendi bisikletinizi almak için tek yapmanız gereken yerel güvenli evinizde bir araç istasyonu bulmak. Herhangi bir zamanda temel bir sürüm oluşturulabilir ve güçlü makineler yenilerek ek değişiklikler yapılabilir.

Varyasyonlar:

Üç farklı renkte mevcut olan ve başlangıçta alacağınız Cykel, belirli makine tiplerinin öldürülmesiyle elde edilen Emerald Green ve Ruby Red ile birlikte Sky Blue olacak.

Taktik Avantajı:

İster savaş alanı etrafında manevra yapmak, isterse umutsuz bir savaştan kaçmak ya da yakındaki makinelerin dikkatini çekmek için zili çalmak için kullansanız da, bisiklet elinizi almak için kullanılabilir. Ancak, bazen bu şekilde hissediyor olsa bile, Cykel’de yenilmez olmadığınızı unutmayın. İyi zamanlanmış bir roket sizi uçurabilir ve gönderir!

 

  • Tür: Aksiyon – Macera – Simülasyon

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 25.2 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: HAZİRAN 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Generation Zero Bikes TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Generation Zero Bikes Minimum Sistem Gereksinimleri

 

 

İşletim Sistemi: 64bit İşletim Sistemi – Windows 7 Service Pack 1 ile
İşlemci: Intel i5 Dört Çekirdekli
Bellek: 8 MB RAM
Grafikler: nVidia GTX 660 / ATI HD7870 – 2 GB VRAM / Intel® Iris ™ Pro Grafik Kartı 580
Depolama: 35 MB kullanılabilir alan

 

 

 

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Generation Zero Bikes CODEX TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.