Ghoul 2018 1. Sezon

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Ghoul 2018 1. Sezon Torrent İndir

720p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Ghoul 2018 1. Sezon Türkçe Alt Yazılı Torrent İndir 720p

Ghoul 2018 1. Sezon Türkçe Alt Yazılı Torrent İndir 720p

 

film-konusu

 

Ghoul, bir korku web televizyon mini dizisi ve Hindistan’dan ikinci Netflix orijinal dizisidir. Dizi, Patrick Graham tarafından yazılmakta ve yönetilmekte olup, kendi başyapıtları Blumhouse Productions, Phantom Films ve Ivanhoe Pictures altında Jason Blum, Anurag Kashyap, Ryan Turek, Vikramaditya Motwane, Michael Hogan, Kilian Kerwin, John Penotti ve Suraj Gohill tarafından ortaklaşa üretilmektedir.

Hikaye, faşizmin zirvede olduğu distopik bir gelecekte Hindistan’da kuruldu ve hikâyenin ana ardında, korku dolu ve doğaüstü olayları bir dizi tutuklayan gizli bir hükümet toplama kampında korkunç bir terörist Ali Saeed’in sorgulanması yer alıyor. Radhika Apte, Manav Kaul, Ratnabali Bhattacharjee, S. M. Zaheer, Mahesh Balraj, Rohit Pathak ve Mallhar Goenka’nın önde gelen isimlerinde desteklediği Nida Rahim karakterini canlandırıyor.

Minikler Graham’ın gördüğü bir rüyaya dayanarak tasarlandı. Başlangıçta üç üretim evi arasında yapılan bir anlaşmada ilk 3 filmden biri olan Netflix, Graham’ın daha uzun bir formatın daha iyi olacağını ve bir mini market haline dönüştüğünü hissettikten sonra Şubat 2018’de üretimi satın aldı. İlk sezon, eleştirmenlerin olumlu eleştirilerine, performanslara ve hikayeye övgü ile çıktı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Ghoul 2018 1. Sezon TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.1 GB
  • Süre: 1. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Fantastik Korku
  • Kalite: 720p
  • IMDb: 7.3

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Ghoul 2018 1. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.