Gladiator – Gladyatör

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Gladiator – Gladyatör TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

Gladiator 2000 1080p Torrent İndir

Gladiator 2000 1080p Torrent İndir

 

 

film-konusu

 

 

Gladiator, Ridley Scott tarafından yönetilen ve David Franzoni, John Logan ve William Nicholson tarafından yazılan 2000 yılında yayınlanan epik bir tarihsel drama filmi. Film, DreamWorks Pictures ve Universal Pictures tarafından ortaklaşa üretildi ve piyasaya sürüldü. Russell Crowe, Joaquin Phoenix, Connie Nielsen, Ralf Möller, Oliver Reed (son rolünde), Djimon Hounsou, Derek Jacobi, John Shrapnel ve Richard Harris’i canlandırıyor. Crowe, İmparator Marcus Aurelius’un iddialı oğlu Commodus babasını öldürüp tahtını ele geçirdiğinde ihanete uğrayan Hispano-Roma generali Maximus Decimus Meridius’u canlandırıyor. Köleliğe indirgenen Maximus, ailesinin ve imparatorunun cinayetlerinin intikamını almak için gladyatör arenanın saflarında yükselir.

Daniel P. Mannix’in 1958 yapımı The About Die (Die’den Ölme) adlı romanından esinlenilen filmin ilk filmi, Franzoni tarafından yazılan filmin yönetmeni DreamWorks ve Ridley Scott tarafından yönetildi. Baş fotoğrafçılığı, 1999 yılının Ocak ayında, senaryo tamamlanmadan önce başladı ve bu yıl Mayıs ayında, Roma’nın Fort Ricasoli kentinde on dokuz hafta süren Antik Roma sahneleriyle sona erdi. Filmin bilgisayar tarafından oluşturulan görüntü efektleri, İngiliz post prodüksiyon şirketi The Mill tarafından oluşturuldu.

 

 

FILM TRAILER

Gladiator Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB
  • Süre: 2 Saat 35 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Macera – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2000
  • IMDb: 8.5

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Gladiator 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.