Glass

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Glass TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Glass 2019 1080p Torrent İndir

Glass 2019 1080p Torrent İndir

 

 

 

film-konusu

 

 

Glass, M. Night Shyamalan tarafından yazılmış, yönetilmiş ve yönetilmiş bir 2019 Amerikan süper kahraman gerilim filmi. Film, Shyamalan’ın Unbreakable (2000) ve Split (2016) filmlerinin Unbreakable üçlemesinde son bölüm olarak görev yapmasının devamı niteliğindedir. Bruce Willis, Samuel L. Jackson, Spencer Treat Clark ve Charlayne Woodard, Kırılmaz rollerini yinelerken James McAvoy ve Anya Taylor-Joy, Split Paul karakterleri olarak geri döndü, Sarah Paulson, Adam David Thompson ve Luke Kirby oyuncu kadrosuna katıldı. Filmde, David Dunn, düşmanlığı Bay Glass’ın yanı sıra çok kişilikli “The Horde” un yanında bir akıl hastanesinde kilitli kalıyor ve üçlünün gerçekten de sahip olmadığını kanıtlayan bir psikiyatrist ile mücadele etmeli. insan yetenekleri.

Bir devamı olan ilgiye rağmen, Touchstone Resimleri bir tane finanse etmemeyi tercih etti. Shyamalan, Kırılmaz için yazdığı, ancak denge sorunları nedeniyle senaryosundan çıkardığı bir karakteri kullanarak Split’i yazmaya başladı. Shyamalan bir üçleme çalışması yaratma olanağını fark etti ve filmi Kırılmaz anlatıdaki gibi kurmak için Bölünmenin sonunu kullandı. Bu, Willis’in Kırılmaz karakterini Walt Disney Studios’tan kullanma haklarının güvence altına alınmasını ve Disney’in Universal Pictures ile birlikte bu üçüncü filmin yapımına ve dağıtımına dahil olma sözünü verdi. Split, finansal ve kritik bir başarıydı ve Nisan 2017’ye kadar Shyamalan, Glass’ın üretim sürecine başladığını duyurdu.

Film, 18 Ocak 2019’da Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Universal Pictures ve Buena Vista International etiketi altında uluslararası bölgelerde Walt Disney Studios Motion Pictures tarafından yayımlandı. 20 milyon dolarlık bir üretim bütçesine karşı, dünya genelinde 246 milyon dolar hasılat elde etti ve 2019’un yedinci en yüksek hasılat filmi oldu. Glass, “hayal kırıklığı yaratan” ve “underwhelming” filmini bulan eleştirmenlerden “genellikle olumsuz yorumlar” aldı.

 

  • Dosya Boyutu: 2.1 GB

 

  • Süre: 2 Saat 09 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Drama – Bilim Kurgu – Gerilim

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2019

 

  • IMDb: 7.0

 

FILM TRAILER

Glass Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Glass 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.