God Of War 2

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:God Of War 2

Full Torrent Oyun İndir

[ REPACK ]

 

God Of War 2 repack Torrent İndir

God Of War 2 repack Torrent İndir

 

oyun-konusu

God of War II, Santa Monica Studio tarafından geliştirilen ve Sony Computer Entertainment (SCE) tarafından yayınlanan bir saldırı ve vuruş aksiyon-macera video oyunudur. İlk olarak, 13 Mart 2007’de PlayStation 2 konsolu için piyasaya sürülen film, God of War serisinin ikinci sürümü, altıncı kronolojik olarak ve 2005’teki God of War‘in devamı. Oyun Yunan mitolojisine dayanıyor ve antik Yunan’da, merkezi motifi olarak intikamla kuruyor. Oyuncu karakteri, eski Ares’i öldüren yeni Savaş Tanrısı Kratos’dur. Kratos, Tanrı’nın tanrıçası olan ve onu öldüren Olimposlu Tanrıların Kralı Zeus tarafından ihanete uğramıştır. Yeraltı Dünyası’na yavaşça sürüklenen Titan Gaia, kendisini Kader Kızlarını bulmasını söyleyen Titan Gaia tarafından kurtarıldı, çünkü zaman içinde geri dönmesine, ihanetini bozmasına ve Zeus’ta intikam almasına izin verebilir.

Oyun, önceki bölümlere çok benziyor ve oyuncunun ana silahı olan Athena’nın Bıçakları ve oyun boyunca elde edilen ikincil silahlar aracılığıyla elde edilen kombo tabanlı mücadeleye odaklanıyor. Oyuncunun, güçlü düşmanları ve patronları yenmek için çeşitli oyun denetleyicisi eylemlerini zamanlanmış bir sırayla tamamlamasını gerektiren hızlı zaman etkinlikleri bulunur. Oyuncu, en fazla dört büyülü saldırı ve alternatif dövüş seçenekleri olarak güç artırıcı bir yetenek kullanabilir. Oyun ayrıca bulmaca ve platform unsurları da içeriyor. Muazzam bir benzer oyuna ek olarak, God of War II, gelişmiş bulmacalar ve orijinal olarak dört kat daha fazla boss özelliklerine sahiptir.

OYUN İÇERİSİNDE BULUNDURDUĞU PS 2 EMULATOR İLE ÇALIŞMAKTADIR.

 

Tür: Aksiyon – Strateji
Platform: PC
Boyut: 3.2 GB
Crack: REPACK
Tarih: Eylül 2015
Dil: İngilizce

 

TRAILER

God Of War 2 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

God Of War 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşlemci: Intel (R) Pentium (R)
  • RAM: Windows XP için 1 GB RAM, Winodws Vista / 7 için 2 GB RAM
  • İşletim Sistemi: Microsoft (R) Windows (R) XP
  • VİDEO KARTI: DirectX (R) 9.0c uyumlu 256 MB ekran kartı ve sürücüler
  • DIRECTX: DirectX (R) 9.0c (Dahil)

 

gorseller

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

God of War 2 İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.