Gods Basement – PLAZA

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Gods Basement

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

Gods Basement - PLAZA

Gods Basement – PLAZA

 

oyun-konusu

 

Gods Basement birinci şahıs, anlatı odaklı, tek kişilik bir korku oyunu. Ne kadar derin keşfedersiniz, geçmiş yaşamınızı hatırlar, onunla ilgili dehşetlerle birlikte. Tanrı’nın bodrumuna olan sırrı keşfedin ve burada ne tür bireyler mahkum edilir. Geçmişteki dehşetlerin etrafınızdaki dünyaya yayılmasıyla birlikte aklınıza sızan korkuyla savaşın.

Öykü

Normal, neredeyse tekdüze bir ofis odasında uyanıp, bir sonraki odada bir telefonun zayıf sesini duyuyorsunuz. Arayan, kendisini Operatör olarak tanıtan ve izleyeceğiniz bir dizi talimat veren bir varlıktır. Odanın etrafındaki belgeler, sonraki yaşamda olduğunuzu, sonraki yaşamın Tanrının Temelleri olarak adlandırılan bir versiyonunu ima eder. Operatör, daha derinlere gitmenizi ve Tanrı’nın Bodrum’un derinliklerini keşfetmenizi ve geçmiş yaşamınızın ayrıntılarını, aynı zamanda onunla ilgili dehşetle eşzamanlı olarak ortaya koymanızı emrediyor.

 

Tür:   MACERA – KORKU
Platform: PC
Boyut: 2.1 GB
Crack:  PLAZA
Tarih: EKİM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Gods Basement TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Gods Basement Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel i-5 Serisi
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Gods Basement – PLAZA TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.