Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar – Mission: Impossible 6 Fallout

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar – Mission: Impossible 6 Fallout

TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE DUBLAJ / ALT YAZI

 

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar - Mission: Impossible 6 Fallout Torrent İndir Türkçe

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar – Mission: Impossible 6 Fallout Torrent İndir Türkçe

 

film-konusu

 

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar – Mission: Impossible 6 Fallout, Christopher McQuarrie tarafından yazılmış, yönetilen ve yönetilen bir 2018 Amerikan aksiyon casus filmi. Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar – Mission: Impossible 6 Fallout film serilerinde altıncı bölüm ve McQuarrie’nin yönettiği ikinci film. Oyuncular, Tom Cruise, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Sean Harris, Michelle Monaghan ve Alec Baldwin gibi filmlerin tümünün rol aldığı filmleri, Henry Cavill, Vanessa Kirby ve Angela Bassett ile birlikte katıyor. Filmde, Ethan Hunt (Cruise) ve ekibi, bir görev yanlış gittikten sonra bir CIA ajanı (Cavill) tarafından izlenirken çalıntı plütonumu takip etmelidir.

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar – Mission: Impossible 6 Fallout film, 2015 yılında Rogue Nation’ın yayınlanmasından önce başladı. Film, Kasım 2015’te resmen açıklandı. McQuarrie, yazar ve yönetmen olarak dönüşünü teyit etti ve aynı zamanda Cruise ile birlikte yedinci işbirliği arasında çift. Çekimler Nisan 2017’den Mart 2018’e, Paris, Birleşik Krallık, Yeni Zelanda, Norveç ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde gerçekleşti.

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar – Mission: Impossible 6 Fallout dünya prömiyerini 12 Temmuz 2018’de Paris’te aldı ve 27 Temmuz 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürüldü. Dizi, RealD 3D’de piyasaya sürülen serilerde birinciydi ve ayrıca sınırlı bir IMAX sürümüne sahipti. . Film, dünya çapında 670 milyon doları aşan bir gişe hasılatı oldu ve bu filmde 2018’in en yüksek gişe hasılatı filmi ve franchise’daki üçüncü en yüksek gişe hasılatı filmi ve Cruise’un üçüncü en yüksek gişe hasılat filmi oldu. Yön, hikaye, oyunculuk, aksiyon sahneleri ve stuntlar için çok beğeni topladı, birçok eleştirmen bunu franchise en iyi taksit olarak ve bazıları da tüm zamanların en büyük aksiyon filmlerinden biri olarak nitelendirdi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar – Mission: Impossible 6 Fallout Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.51 GB
  • Süre: 2 Saat 28 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE DUBLAJ / ALT YAZI
  • Konu: Gerilim – Aksiyon
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 8.1

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Görevimiz Tehlike 6 Yansımalar – Mission: Impossible 6 Fallout TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI
 

TR SES DOSYASI OLUŞAN BİR ARIZADAN DOLAYI KALDIRILMIŞTIR – YALNIZCA TR ALT YAZILI OLARAK İZLEYEBİLİRSİNİZ.

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.