Grinç

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Grinç TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Grinç 1080p Torrent

Grinç 1080p Torrent

 

 

film-konusu

Grinç (ayrıca Dr. Seuss ‘The Grinch olarak da bilinir) Illumination tarafından hazırlanan 2018 Amerikan 3D bilgisayar animasyonlu bir Noel komedi filmidir. 1957 Dr. Seuss kitabına dayanarak Noel Grinch Nasıl Çaldı !, 1966’dan özel televizyonu ve 2000’den itibaren canlı-uzun metrajlı filmi izleyen hikayenin üçüncü ekran uyarlamasıdır. Lorax’ı takip eden film uyarlaması (2012). Film Yarrow Cheney ve Scott Mosier’in yönettiği ve Michael LeSieur ve Tommy Swerdlow tarafından yazılmıştır. Benedict Cumberbatch, Rashida Jones, Kenan Thompson, Cameron Seely ve Angela Lansbury’nin seslerini canlandırıyor ve Pharrell Williams tarafından anlatılıyor. Arsa, kasabanın tüm süslerini ve hediyelerini çalarak, Whoville’in Noel kutlamasını mahvetmeyi planladığı Grinch’i takip ediyor.

Grinç, 9 Kasım 2018’de ABD’deki Universal Pictures tarafından RealD 3D’de piyasaya sürüldü ve IMAX tiyatrolarını seçti. Dünya çapında 508 milyon dolar hasılat elde etmiş, tüm zamanların en yüksek hasılatlı tatil filmi ve aynı zamanda en yüksek hasılat Dr Seuss film uyarlaması olmuştur. Animasyona övgüde bulunan eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı, ancak filmin kaynak materyale yeni hiçbir şey eklemediğini söyledi. Filmin baş yapımcısı olarak görev yapan ve 19 Aralık 2018’de ölen Seuss’un dul eşi Audrey Geisel’in yaşamı boyunca çıkan son uyarlama oldu.

 

FILM TRAILER

Grinç Fragman

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.4 GB

 

  • Süre: 1 Saat 26 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Animasyon – Fantastik – Komedi – Aile – Müzikal

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 6.4

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Grinç 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.