Grinin Elli Tonu

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Grinin Elli Tonu TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Grinin Elli Tonu 1080p Torrent İndir

Grinin Elli Tonu 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Fifty Shades of Grey, Sam Taylor-Johnson’ın yönetmenliğini yaptığı, Kelly Marcel’in bir senaryosu olan 2015 Amerikan erotik romantik bir drama filmi. Film, aynı adı taşıyan E. L. James’in 2011 romanına dayanıyor ve Jamie Johnson, Jamie Dornan’ın oynadığı genç iş patronu Christian Grey’le sadomazoşist bir ilişki başlatan üniversite mezunu olan Anastasia Steele.

Film, 11 Şubat 2015’te 65. Berlin Uluslararası Film Festivali’nde düzenlendi ve 13 Şubat 2015’te Universal Pictures ve Focus Features tarafından yayınlandı. Genel olarak olumsuz eleştiriler almasına rağmen, birçok gişe rekorunu kırıp, dünya çapında 571 milyon dolar kazanarak, anında bir gişe başarısı oldu.

Film, Altın Altın Ahududu Ödüllerinde en çok ödüllendirilen film oldu. Bu film, En Kötü Resim (Fantastik Dörtlüyle bağlanmış) ve her iki lider rolü de dahil olmak üzere altı adaydan beşini kazandı. Buna karşın, Ellie Goulding’in tek “Love Me like You Do” adlı filmi, En İyi Orijinal Şarkı için Altın Küre Ödülü’ne aday gösterildi. Weekend’in single’ı “Earned It”, En İyi Orijinal Şarkı için Akademi Ödülü’ne aday gösterildi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Grinin Elli Tonu Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.0 GB
  • Süre: 2 Saat 5 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Gerilim – Romantik – Drama
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 4.1

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Grinin Elli Tonu 1080p Torrent İndir
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.