GTA 3

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
GTA 3

Full Torrent Oyun İndir

[ SKIDROW ]

 

GTA 3 Torrent

GTA 3 Torrent

 

 

oyun-konusu

 

Grand Theft Auto III, DMA Design tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan aksiyon-macera video oyunudur. PlayStation 2 için Ekim 2001’de, Mayıs 2002’de Microsoft Windows için ve Ekim 2003’te Xbox için yayımlandı. Oyunun onuncu yıldönümünde, oyunun geliştirilmiş bir versiyonu 2011’de mobil platformlarda piyasaya sürüldü. Grand Theft Auto serisinin beşinci başlığı ve 1999’un Grand Theft Auto 2’den bu yana ilk ana girişiydi. New York’a dayanan kurgusal Liberty City’de geçen oyun, Claude’u öldükten sonra çabucak öldü. çeteler, suç ve yolsuzluk dünyasında dolaşmış.

Oyun üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır ve dünya yaya ya da araçla gezilir. Açık dünya tasarımı, oyuncuların üç ana adadan oluşan Liberty City’de serbestçe dolaşmasını sağlar. Geliştirme, New York City’deki Edinburgh ve Rockstar merkezli DMA Design arasında paylaşıldı. Geliştirme çalışmalarının çoğu, popüler dizi öğelerini tamamen 3B bir dünyaya dönüştürmekten ibaretti. 11 Eylül saldırılarının ardından takımın referansları değiştirmesine ve oyunun uygunsuz kabul edilmesine izin vermek için oyun ertelendi.

 

Tür:   Macera – Aksiyon – Açık Dünya
Platform: PC
Boyut: 0.5 GB
Crack:  SKIDROW
Tarih: MAYIS 2002
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

GTA 3 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

GTA 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşlemci: 450MHz
Ram: 96MB
Ekran Kartı: 16MB – 3D
Boş Alan: 700 MB

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

GTA 3 TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.