GTA SAN ANDREAS

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
GTA SAN ANDREAS

Full Torrent Oyun İndir

[ SKIDROW ]

 

 

 

oyun-konusu

 

Grand Theft Auto: San Andreas, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan aksiyon-macera video oyunudur. 26 Ekim 2004 tarihinde PlayStation 2 için ve 7 Haziran 2005 tarihinde Microsoft Windows ve Xbox için yayımlandı. Yüksek çözünürlüklü bir remastered sürüm, sırasıyla 30 Haziran 2015 ve 1 Aralık 2015 tarihlerinde hem Xbox 360 hem de PlayStation 3 için fiziksel bir sürüm aldı. Grand Theft Auto serisinin yedinci ismi ve 2002’deki Grand Theft Auto: Vice City’den bu yana ilk ana giriş oldu. Aynı gün Game Boy Advance için elde tutulan oyun Grand Theft Auto Advance ile piyasaya sürüldü. 8 Haziran 2018’de, oyun Xbox One Backward Compatible kütüphanesine eklendi.

Grand Theft Auto: San Andreas açık bir dünya ortamında üçüncü bir bakış açısıyla oynanır ve oyuncunun oyun dünyası ile boş zamanlarında etkileşime girmesini sağlar. Oyun, Kaliforniya ve Nevada’yı esas alan kurgusal ABD’nin San Andreas eyaletinde bulunuyor. San Andreas’ın eyaleti üç büyük şehirden oluşuyor: Los Angeles, Los Angeles; San Francisco merkezli San Fierro; Las Vegas merkezli Las Venturas. Tek oyunculu hikaye, annesinin öldürülmesinden sonra Liberty City’den Los Santos’a dönen bir eski gangbangçı olan Carl “CJ” Johnson’ı izler. Carl eski arkadaşlarını ve ailesini kargaşa içinde bulur ve oyun boyunca eski çetesini yeniden kurmaya çalışır, yozlaşmış polislerle çatışır ve annesinin cinayetinin ardındaki gerçeği yavaş yavaş çözer. Arsa, Kanlar, Kriptolar ve Hispanik sokak çeteleri arasındaki rekabet, 1980’lerin salgın salgınları, LAPD Rampart skandalı ve 1992 Los Angeles isyanları gibi Los Angeles’taki birçok gerçek yaşam olaylarına dayanıyor.

 

Tür:   Macera – Aksiyon – Açık Dünya
Platform: PC
Boyut: 4.0 GB
Crack:  SKIDROW
Tarih: Haziran 2005
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

GTA SAN ANDREAS TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

GTA SAN ANDREAS Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşlemci: Pentium 3 1 GHz veya AMD Athlon
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce 3 64 MB Ekran kartı
RAM: 256 MB
İşletim Sistemi: Win 2000

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

GTA SAN ANDREAS TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.