GTA V UPDATE 5 CRACK V5

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
GTA 5

GRAND THEFT AUTO V

Full Torrent Oyun İndir

[ RELOADED ]

 

Grand Theft Auto V, Rockstar North tarafından oluşturulan ve Rockstar Games tarafından dağıtılan bir aktivite deneyimi bilgisayar oyunu. PlayStation 3 ve Xbox 360 için Eylül 2013’te, PlayStation 4 ve Xbox One için Kasım 2014’te ve Microsoft Windows için Nisan 2015’te lanse edildi. 2008’in Grand Theft Auto IV‘ten bu yana Grand Theft Auto düzenlemesinde ana temel geçittir. Güney California’nın bakış açısıyla, San Andreas’ın anekdot topraklarının içinde yer alan tek kişilik hikaye, üç suçludan sonra ve bir yönetim bürosundan baskı altındayken soydaşları teslim etme çabalarının peşine düşer. Açık dünya planı, oyuncuların, Los Angeles’ın ışığında, San Andreas’ın açık geniş açılışı ve Los Santos’un anecdotal şehri tarafından kuşkusuz bir şekilde kavuşmasını sağlar.

GTA 5, üçüncü bir birey ya da birinci-bireysel bakış açısıyla oynanır ve gerçekliği yürüyüş ya da araç ile araştırılır. Oyuncular üç lider kahramanı tek oyuncuyla kontrol ederler ve ikisi arasında ve dışında görevler arasında geçiş yaparlar. Hikaye, heist gruplarına odaklanır ve sayısız görev, çekim ve sürüş oyununu içerir. “Gerekli” bir çerçeve, yanlışları yapan oyunculara yasa gereği tepkilerinin düşmanlığını denetler. Grand Theft Auto Online, diversiyonun çevrimiçi çok oyunculu modu, 30’a kadar oyuncuya çok çeşitli kabul edilebilir ve odaklanmış eğlence modlarına katılıyor.

Grand Theft Auto V‘nin ilerlemesi, Grand Theft Auto IV’ün taburcu edilmesinden çok sonra başladı ve Rockstar’ın dünya çapındaki önemli sayıdaki stüdyoları arasında paylaşıldı. İlerleme grubu, örneğin Red Dead Redemption ve Max Payne 3 gibi geçmiş girişimlerin önemli bir kısmından etki yarattı ve öncülerin merkez yapısını geliştirmek için üç öncü kahraman etrafında oyunu planladı. İlerleme çalışmasının önemli bir kısmı, açık dünyanın yaratılışını oluşturdu ve birkaç meslektaş, plan grubu için film çekmek için Kaliforniya çevresinde bir alan araştırması yaptı. Oyun akışının müziği, oldukça uzun süreden fazla birlikte çalışan bir grup tarafından yapılan eşsiz bir skoru içeriyor.

Yaygın olarak ilan edilen ve genel olarak öngörülmüş olan eğlence sektörü endüstrisi rekorları kırdı ve ilk günde 800 milyon ABD doları, ilk üç gününde de 1 milyar ABD doları kazandıran en hızlı teklif ürününe dönüştü. Farklı kahraman konfigürasyonunda, açık dünyada, tanıtımda ve oynanışta koordine edildikten sonra, kurulun temel tanınırlığıyla karşılaştı. Olması gerektiği gibi, kadınları betimlemesiyle ve mahkum çapraz sınavı sırasında işkence de dahil olmak üzere bir misyonla belirlenen tartışmalara neden oldu. Yedinci dönemin konfor oyunlarının en dikkat çekici oyunlarından biri ve yapılan herhangi bir noktada en iyi eğlencelerden biri olarak düşünüldüğünde, birkaç oyun yapımından Yılın Oyunu dahil olmak üzere yıl sonu ödüllerini kazandı. Bu, 90 milyondan fazla kopyası teslim edilen video – bilgisayar oyununun üçüncü zirvesi ve en fazla parasal olarak verimli satış sonucudur ve toplam gelirde 6 milyar ABD dolarıdır.

 

 

Tür: AÇIK DÜNYA, AKSİYON, MACERA
Platform: PC
Boyut: 59.3 GB
Crack: RELOADED
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

 

 

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i3
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: GT 450
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 70 GB

 

 

… KURULUM …

İLK OLARAK TORRENT İNDİR BUTONU İLE GTA V ‘İ İNDİRİN VE KURUN. EĞER RELOADED CRACKLI GTA 5 ZATEN SİSTEMİNİZDE KURULU İSE İNDİRMENİZE GEREK YOKTUR. SONRASINDA 386 MB BOYUTUNDAKİ VERSİYON 5 UPDATE VE CRACK V 5 ‘İ UPDATE 5 BUTONU İLE İNDİRİN. SONRASINDA İNEN UPDATE DOSYASININ İÇİNDEKİLERİ OYUNUN KURULU OLDUĞU DİZİNE ATIN. İŞLEM TAMAMDIR. İYİ OYUNLAR.

 

 

 

 

 

 

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


5
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
0 Yorum yazarları
Kara Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Buzz
Üye
Buzz

bu web sitesi hakikatten iyi methbox.com u hergün ziyaret ediyorum 🙂

Ash
Üye
Ash

İndirilir 🤭

Sky
Üye
Sky

gereksiz

Corte
Üye
Corte

her gün yeni Oyun ekliyorsun admin

Kara
Üye
Kara

Oyun harbiden çok iyi