GTA Vice City

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
GTA Vice City

Full Torrent Oyun İndir

[ SKIDROW ]

 

 

 

oyun-konusu

 

Grand Theft Auto: Vice City, Rockstar North tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan aksiyon-macera video oyunudur. PlayStation 2 için 29 Ekim 2002’de, 12 Mayıs 2003’te Microsoft Windows için ve 31 Ekim 2003’te Xbox için yayımlandı. Oyunun onuncu yıldönümünde, 2012 yılında mobil platformlar için geliştirilmiş bir sürüm çıktı. Grand Theft Auto serisinin altıncı ismi ve 2001’deki Grand Theft Auto III’ten bu yana ilk ana giriş oldu. Miami merkezli kurgusal Vice City’de yer alan oyun, cezaevinden tahliye edilmesinin ardından Tommy Vercetti’yi takip ediyor. Şaşkın bir uyuşturucu anlaşmasına yakalandıktan sonra, bir suçlu imparatorluğu kurar ve kentteki diğer suç örgütlerinden iktidarı ele geçirirken sorumlu olanları arar.

Oyun üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanır ve dünya yaya ya da araçla gezilir. Açık dünya tasarımı, oyuncunun serbestçe iki ana adadan oluşan Vice City’de dolaşmasına izin veriyor. Oyunun konusu, gerçek dünyadaki birçok insan ve Miami’deki Küba, Haiti ve Biker çeteleri, 1980’lerin salgın salgını, Miami’nin Mafioso uyuşturucu lordları ve glam metalinin baskınlığı gibi olaylara dayanıyor. Oyun aynı zamanda Scarface ve Miami Vice gibi dönemin film ve televizyonlarından da etkilendi. Geliştirme çalışmalarının çoğu, oyun dünyasını ilham ve zaman dilimine uyacak şekilde yaratmayı; geliştirme ekibi, dünyayı oluştururken Miami’de kapsamlı bir saha araştırması yaptı.

 

Tür:   Macera – Aksiyon – Açık Dünya
Platform: PC
Boyut: 1.7 GB
Crack:  SKIDROW
Tarih: Ekim 2003
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

GTA Vice City TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

GTA Vice City Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 98 / Windows XP
İşlemci: 400 MHz
RAM: 64 MB
Ekran kartı: 16 MB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 1 GB

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

GTA Vice City TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.