Haftanın Filmleri

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Haftanın filmini seçerken bu hafta vizyona girecek filmlere öncelik tanımak istedik. İzlenebilir filmer çıkmış olsa da özgün ve işte bu diyebileceğimiz bir film olmadı. Bu hafta vizyona giren fimlerden ise 6 Below filmi son ana kadar aklımızdaydı. Eric LemarQue’nin Aynı adlı kitabından uyarlanan film oldukça ilgi çekici. Muazzam bir kar atmosferi içinde geçen filmi haftanın filmi seçmemiş olsakta izlemenizi önemle tavsiye ediyoruz.

Haftanın filmi konusunda birçok tercih yapılabilir 2018 bize bu konuda birçok başyapıt sundu bunların yanında ise bizi gerçek anlamda heyecanlandıran ve merakla kendini izleten filmlerde ortaya çıktı. Bizde bu filmler arasından tek bir film seçmekte elbette zorlandık. Genel olarak baktığımızda 5 birbirinden farklı film arasından karar vermiş olduk. Bu filmler şu şekilde:

Avengers İnfinity War: Birçok süper kahraman filmi yapıldı. Avengers diğer serilerinde süper kahramanların bir arada izletmesiyle seyirciyi kendisine sıkı bağlarken bu filmde kadroyu inanılmaz bir noktaya getirdi. Yazı hakkında bir ipucu verecek olursak bu kadroya saygı duymak zorundaydık diyebiliriz…

Jurassic World, King Fallen: Serinin 5. Filmi olan Jurassic World: King Fallen önemli bir görsel şölen vermiş olmasına rağmen kendinden beklentileri yerine getiren bir film olmadı pek.

Red Sparrow: Bir casusluk filmi olan Red Sparrow kadrosu ve film atmosferi ile kesinlikle başarılı bir filmdi. Konusu son zamanlarda film severlerin ilgisinin uzaklaştığı bir dönemden geliyor olmasına rağmen Red Sparrow haftanın filmini seçerken oldukça aklımızı kurcaladı.

Isle Of Dogs: Uzun zamandır farklı bir filmi izlemedim diyenler için Isle Of Dogs mükemmel bir tercih olabilir. Wes Anderson Grand Budapeste Hotel’den sonra yine farklı bir iş yapmış. Bu sefer diğer filmlerinden farklı ve birçok bilinmeyeni olan bir film olmasına rağmen kendini merakla izlettiğini söyleyebiliriz.

Ahlat Ağacı: Nuri Bilge Ceylan’ın filmini bu sene topladığı ödüller ile sık sık duyduk ve gururlandık. Ahlat ağacı filmi verdiği gerçeklik hisleri ve toplumu yansıttığı karakterleri ile herkesin izlemesi gereken bir film. Kendisini haftanın filmi seçmememizin nedeni belki yılın filmi seçimine daha diri daha güçlü kalsın diye olabilir. O gün gelince bu filmi biz neden böyle yapmışız? Diyerek yılın filmi ilan edebiliriz. Kesinlikle izleyin.

Haftanın Filmi Hangisi?

Hangi filmi seçtiğimizi aslında çok saklamış değildik. Yazının başında belirttiğimiz gibi Avengers Infinity War filmi hakkında söylenecek çok söz var. Film en başından beri bütün karakterleri ile seyirciyi kendine bağlıyor. Avengers İnfinity War filminde olan kahramanlar şu şekilde ;

Drax, Nebula, Gamora, Rocket Raccon, Groot, Nick Fury, Wrong, Dr. Strange, Starlord, Hawkeye, Black Widow, Captain Marvel, Scarlet Witch, Black Panter, Vision, Winter Soldier, Spiderman, Ant-man, Hulk, Thor, Captain America, İron Man, Thanos.

Böyle bir kadronun uzun yıllar boyunca tekrar toplanması zor dediğim anda Avengers İnfinity War’ın açık uçlu sonu geliyor. Bakarsak bu kadro yeniden toplanacak ve bu oldukça heyecan verici bir durum. Sinematik evrene bu kadar fazla kahramanın aynı anda taşınılması önemli bir kitle tarafından hüsran olabilir diye konuşuluyordu. Bunun nedeni karakterlerin birbirleri ile uyum içinde olamayacağı veya karakterler arası dağıtımın seyirciyi tatmin edememe ihtimali olarak dile getiriliyordu. Avengers İnfinity War incelemesi detaylı bir şekilde yapıldığında bu söylemlerden oldukça uzak bir çizgi belirledi kendine. Karakterler arası uyumun gerçekten şölen tadında olduğu filmde aynı zamanda bu zamana kadar marvel filmlerinde görülmemiş bir senaryo derinliği vardı. Sinematik evrene aktarırken hikayeyi tutma konusunda sorunlar yaşayan Marvel, Avengers son filmi için eleştirilmesi zor bir senaryo derinliği sunmuş.

Avengers_Infinity_War

Film izlenme rekorları kırmış olmasına rağmen hala filmi izlememiş ve izlemeyi düşünen birçok kişi var. Önerimiz filmi hemen izlemeniz ve bu harika evrende kendinizi bırakmanız.

Sitemiz üzerinden Avenger Infinity War filmini buraya tıklayarak torrent indirebilirsiniz.

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.