Halloween

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Halloween 2018 TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

 

 

Halloween, David Gordon Green’in yönettiği ve Green, Jeff Fradley ve Danny McBride tarafından yazılan bir 2018 Amerikan slasher filmi. Cadılar Bayramı film dizisinin onbirinci bölümü ve aynı ismin 1978 filmine doğrudan bir devamıdır ve önceki tüm dizilerin bir retcon’ını gerçekleştirir. Olay, öldürme çılgınlığından kurtulduktan kırk yıl sonra, Cadılar Bayramı gecesindeki son şovda Michael Myers ile yüzleşmeye hazırlanan bir travma sonrası Laurie Strode’yi izliyor. Jamie Lee Curtis ve Nick Castle, rol oynayan James Jude Courtney’in de Myers’ı canlandırdığı Strode ve Myers rollerini yeniden canlandırıyor. Filmde ayrıca Judy Greer, Andi Matichak, Will Patton ve Virginia Gardner de rol alıyor.

Zamanla yeni bir Halloween filmi geliştiremedikten sonra, Dimension Films, daha sonra Blumhouse Productions’a katılan Miramax’a geri dönen bir devam filminin üretim haklarını kaybetti. Mayıs 2017’de, orijinal içerik oluşturucu John Carpenter’ın besteci, yönetici yapımcı ve yaratıcı danışman olarak katılımıyla yeni bir taksit resmi olarak duyuruldu.

Halloween 8 Eylül 2018 tarihinde Toronto Uluslararası Film Festivali’nde prömiyeri ve 19 Ekim 2018’de Amerika Birleşik Devletleri’nde Universal Pictures tarafından tiyatral olarak yayınlandı. Film, eleştirmenlerden genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Birçoğu, hem en iyi Cadılar Bayramı senaryosu hem de dizi için bir form dönüşü olduğunu düşünüyordu; Curtis’in performansı da övgü ile karşılandı. Dünya çapında 252 milyon doların üzerinde bir paya sahip oldu ve bu sayede en yüksek gişe hasılatı yapan film ve en yüksek brüt slasher filmi Scream’in daha önce belirlediği bir rekoru kırdı ve diğer birçok gişe rekorunu kırdı. Bir devam filmi erken gelişim aşamasındadır.

 

 

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB
  • Süre: 1 Saat 36 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Korku – Gerilim
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 7.1

 

 

 

 

Halloween 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI
⚠️ REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN. ⚠️


4 Yorum
Yeniler
Eskiler En çok oylanan
Inline Feedbacks
View all comments
K-9
K-9
10/06/2020 06:16

Bence Halloween kendi alanında en güzel film

Sherwood Gladiator
Sherwood Gladiator
20/04/2020 07:50

Dostlarım aksiyon-macera-savaş konulu filmler ekleyin ++++

Weiner
Weiner
28/02/2020 18:11

serinin devamını bekliyorum 👌🏻

ZUHAL
ZUHAL
12/01/2020 08:28

Bence en güzel film 😀

4
0
Aklınıza takılan bir şey mi var? Hemen yorum yapın...x