Hancock

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Hancock TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

film-konusu

 

Hancock, Peter Berg tarafından yönetilen ve Will Smith, Charlize Theron ve Jason Bateman’ın oynadığı bir 2008 Amerikan süper kahraman komedi filmi. Los Angeles’tan bir vigilante süper kahramanı olan John Hancock’un (Smith) hikâyesini, pervasız eylemlerinin rutin olarak milyonlarca dolara mal olduğu hikayesini anlatıyor. Sonunda kurtardığı bir kişi, Ray Embrey (Bateman), Hancock’un kamu imajını daha iyi bir şekilde değiştirmesini misyon haline getiriyor.

Hikaye aslen 1996 yılında Vincent Ngo tarafından yazılmıştır. Yıllarca “geliştirme cehenneminde” durmuş ve 2007’de üretime geçmeden önce Tony Scott, Michael Mann, Jonathan Mostow ve Gabriele Muccino gibi çeşitli yönetmenler eklenmiştir. Los Angeles, 150 milyon dolarlık üretim bütçesiyle.

Amerika Birleşik Devletleri’nde, film, iki kez daha önce aldığı bir R puanından kaçınmak için taleplerinde değişiklikler yapıldıktan sonra, Amerika’nın Sinema Filmleri Birliği tarafından PG-13 olarak derecelendirildi. Film 2 Temmuz 2008’de Amerika Birleşik Devletleri’nde Columbia Pictures tarafından piyasaya sürüldü. Hancock, eleştirmenlerden karışık eleştiriler aldı ve dünya çapında 624 milyon doları buldu ve 2008’in en yüksek bütçeli filmi oldu.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Hancock Fragman

 

  • Dosya Boyutu: 1.6 GB
  • Süre: 1 Saat 32 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Drama – Fantastik
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2008
  • IMDb: 6.4

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Hancock 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.