Heliophobia – HOODLUM

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Heliophobia

Full Torrent Oyun İndir

[ HOODLUM ]

 

Heliophobia HOODLUM Torrent İndir

Heliophobia HOODLUM Torrent İndir

 

oyun-konusu

 

Heliophobia, gerçeküstü, doğrusal olmayan bir anlatı ile sunulan ilk kişi korku / gizem macerasıdır. Boş bir düzlemde uyanık, sadece tek bir görev verildi: “J.R.” harfleri olanı öldür.

Anıların ulaşabileceğinin ötesinde görünüyor. Grotesk insansı yaratıklar her fırsatta sizi takip eder. Suç sendikaları ve gölgeli örgütler kapalı kapılar ardında yer alıyor. Her şeyden önce, aklınız açıklanamayan uyanık kabuslara kaymaya devam ediyor. Sadece senin hakkında hızla sönen hislerinle, çok geç olmadan ne keşfedeceksin?

Gizlice uçsuz bucaksız bir metropolün karşısındaki korkunç canavarların arasından sıyrılın, saklanın ve koşun. Sırları ortaya çıkarırken ve derin, iç içe geçmiş bir hikayenin parçalarını bir araya getirirken çok çeşitli yerleri keşfedin. Klostrofobik geçitler, labirentine tüneller ve kasvetli işyerleriyle dolu görünen, görkemli bir şehrin bölümlerine gidin. Sinir bozucu terörün parçaları, keşif, bulmaca çözme ve dünya kurma bölümleri tarafından parçalanıyor – yüksek-endişe ile karşılaşmalardan kısa bir mühlet sunuyor.
Özellikler
Gerçeküstü Korku – Canavarlar ve hain insanlar, korkulacak tek şey değildir. Tüm dünya “normal” ten sadece birkaç derece uzakta hissediyor.
Doğrusal Olmayan Gizem – Öykünün bölümleri, kronolojik sırayla ayrılır ve açılır. Tamamlanmış bir bölüm daha fazla araştırma için geri gönderilebilir.
Glitch Senses – Ağır aksaklık efektleri hem görsel yetenek hem de yakındaki tehlikeler için “altıncı his” işlevi görür. Onları kendi yararınıza kullanın ya da etkileri tamamen devre dışı bırakın.
Şartlarınızda Hayatta Kalma – Klostrofobik ortama rağmen, birçok seviye bulmacalara birden fazla rota veya çeşitli çözümler sunar.
Hiçbir Ucuz Jump Scares – Bina atmosferi ve korku genel deneyim için merkezi. Bazı anlar şaşırtıcı olsa da, hiçbiri sadece boş bir tepki için oynanmaz.
Konfor Alanı Dışında – Her zorluk yeni bir ayar, biçim veya kural kümesiyle sunulur. Hiçbir iki bölüm tam olarak aynı şeyi hissetmemeli, bu da rahatsızlık verici bir duyguya yol açacaktır.

 

Tür:   Aksiyon – Macera – Korku
Platform: PC
Boyut: 10.5 GB
Crack:  HOODLUM
Tarih: EKİM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Heliophobia TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Heliophobia Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo
  • Bellek: 1 GB RAM
  • Grafik: Intel Core HD 4000
  • DirectX: Sürüm 9.0
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Heliophobia TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.