HEVN

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:HEVN

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

HEVN CODEX Torrent indir

HEVN CODEX Torrent indir

 

 

 

oyun-konusu

 

 

HEVN, yüzlerce yıl sonra geleceğe açılan ıssız bir gezegene kurulu açık dünya macera oyunudur. Kurumsal hizipler, güneş sistemimizin kaynakları üzerindeki kontrol için mücadele ederken, diğerleri insanlığın daha az teknolojik bir çağa çekilmesini şiddetle tavsiye ediyorlar.

Sebastian Mar göksel bir madencilik görevine başlar, ancak varış yerini terk edilmiş, çökmekte ve muhtemelen sabote edilmiş bulur. Meslektaşı Edna’nın yardımıyla radyo yayınları aracılığıyla Seb, hayatta kalmanın bir yolunu bulmalı – yabancı bir dünyayı araştırmak, düşman unsurlarıyla savaşmak ve eve geri dönüş yolunu bulmak için agresif yerel yaşam formlarını korumak.

HEVN, sürükleyici bir bilim kurgu simu oluşturmak için keşif, eylem ve hayatta kalma mekaniklerini birleştirir. Naic’in yüzeyinde gezinin ve Nomoni Madencilik Tesisinin birçok sektörünü araştırın. Fiziksel ve zihinsel sağlığınızı korurken cevap arayın. Giderek artan bir uğursuz komplo ortaya çıkardıkça ve bu uzaktaki kayadan canlı olarak kurtulmak için elinizden geleni yaptığınız için zengin ve etkileşimli bir dünyaya geçin.

 

 

  • Tür: Aksiyon – Macera

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 1.6 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: NİSAN 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

HEVN TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

HEVN Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7/8/10, 64 bit
İşlemci: Intel Core i3 2.00 GHz veya AMD eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafik: 1GB Bellek ile NVIDIA GeForce 450 veya üzeri
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 4 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX Uyumlu

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

HEVN CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.