Hinterhalt 2 – PLAZA

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Hinterhalt 2

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

Hinterhalt 2 PLAZA TORRENT

Hinterhalt 2 PLAZA TORRENT

 

oyun-konusu

 

Savaşa katılın ve ulusunuzu zafere götürün. Hinterhalt 2, eğlenceli ve heyecan dolu bir karikatürist Dünya Savaşı 2 tek oyuncu ilk kişi shooter oyunu. Almanlar, Amerikalılar, Sovyetler ve İngilizler ya da Japonlar gibi oynayın. Sen karar ver. Kampanya modunu veya sadece çarpışma modunda eğlenmek için oynayın. Ek bir Zombie modu da dahildir.

Sanat tarzı:
Karikatürlerin düşük görünüme sahip olması, oyuna daha çok odaklanmanızı ve grafikler yerine eğlenmenizi sağlar. Arka plan müzik parçaları ve UI tasarımı özenle seçildi ve oyununuza büyük bir ek deneyim ekledi.

Kampanya:
Kampanya, ilerlemek için kazanmanız gereken 5 büyük savaştan oluşuyor. Her savaş alanı muazzam ve eşsizdir. Kampanya boyunca farklı kesirler olarak oynayacaksınız ve istediğiniz sıklıkta istediğiniz misyonu tekrar oynayabileceksiniz.

çatışma:
Çatışma kavramı basittir. Takımını ve rakibini seç ve döv. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli haritalar ve harita boyutları vardır ve farklı günler saatlerini simüle etmek için yapay zeka miktarı, respawn biletleri veya güneşin dönüşü gibi ayarları yapmakta özgürsünüz.

Zombi:
Harika bir bonus özelliği olarak Zombies’in ordularına karşı oynayabilirsiniz. Başlangıçta potansiyel olarak kızacak ve sadece zombilere değil aynı zamanda takım arkadaşlarına da ateş etmeye başlayacak olan samimi AI’larla başlıyorsunuz. Size rastgele bir silah sağlayacak farklı tedarik istasyonları vardır. Ancak dikkat edin, kendinizi ve basit bir tabanca korumak için bir kürek daha şanssız olabilir ve başka bir şey elde edebilirsiniz.

 

Tür:   AKSİYON
Platform: PC
Boyut: 1.9 GB
Crack:  PLAZA
Tarih: EKİM 2018
Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Hinterhalt 2 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Hinterhalt 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7, 64-Bit
  • İşlemci: Intel Core i5-4210U CPU 2.7GHz
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Grafik: 2 GB grafik kartı
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
  • Ek Notlar: 16: 9 en boy oranına ihtiyacınız var, Aksi takdirde otomatik olarak yeniden boyutlandırılacaktır.

 

gorseller

 

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Hinterhalt 2 – PLAZA TORRENT İNDİRREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.