Torrent Film İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Torrent Film İndir İşlemleri Artık Daha Kolay !

 

METHBOX.com ekibi olarak, bu işe başladığımız ilk günden beri torrent film indir alanında siz değerli kullanıcılarımıza hızlı / kesintisiz / güncel torrent indirme hizmetini sunmanın gururunu yaşamaktayız. Ocak 2019 tarihi itibari ile siz değerli üyelerimiz platformumuz üzerinden 246 filmi 850.000 ‘den fazla sayıda indirmiş bulunmaktasınız. Bu güzel ve kayda değer oranlar, ekibimizi ve çalışanlarımızı motive etmekle kalmamış, sizlere daha iyi film izleme keyfini yaşatmak için harcadığımız performansımızı arttırmış bulunmaktadır.

 

 

Bizler torrent film paylaştığımız süre boyunca siz değerli kullanıcılarımız bir takım isteklerde ve dileklerde bulundular. Elimizden geldiği kadar sizler için torrent platformumuzu genişletmeye ve güzelleştirmeye çalıştığımızı canı gönülden bilmenizi isteriz. İstek ve dileklerinize gelince; torrent film indir konusunun biraz teferruatlı olduğunu bilmenizi isteriz. Bizler filmleri bir şekilde paylaşıyoruz ancak film dosyalarını bulmak, film dosyalarını bulsak bile çözünürlüğünün yüksek olmasını sağlamak, kalitesinin iyi olduğundan emin olmak ve filmleri platforma yüklemek için çok fazla zaman sarf ediyoruz. Bu basamaklardan herhangi birinin aksaması sizlere torrent film indirme konusunda sıkıntı yaşatacağı için basamaklar üzerinde oldukça yoğunlaşıyoruz.

 

Torrent Film İndirme Sorunsalları

 

Bazı kullanıcılarımız istekte bulundukları filmin eklenmediğinden şikayetçi. Bizlere bir çok istek geldiğinden, üstelik en son çıkan filmleri ve gündem filmlerini sürekli olarak takip edip ilk olarak sizin indirme linkine ulaşmanıza çalışmak gerçekten zaman alıcı ve uğraştırıcı bir olay. Bu sebepten dolayı bazı kullanıcılarımızın istekleri platformumuza eklenmiyor. Lütfen sitemizi takip ederek beklemede kalın. Elbet istediğiniz filmlerin torrent dosyalarını methbox.com ‘a yükleyeceğiz, siz de torrent film indir olarak indirebileceksiniz.

 

Torrent film beslemelerine gelince, bildiğiniz üzere telif haklarına sahip olan bir çok içeriği kendi sunucularımız üzerinde saklamıyoruz. Yer sağlayıcı olarak torrent filmlere indirme imkanı sunduğumuz için nadir olarak bir kaç torrent dosyasında indirme hızı sorunu, 3. taraf sunucular yüzünden kaynaklanabiliyor. Bu durumda yorumlar üzerinden bize bildirirseniz varsa sunucu değiştirme işlemi yapabiliriz.

 

Torrent Film İndirme Dosyalarındaki İzleyiciler

İzleyici sayısı genellikle torrent dosyasının popülerliğiyle doğru orantılı olmaktadır. Kullanıcılarımız bazen popülerliği neredeyse hiç olmayan filmleri bizden istiyorlar. Popülerliği az olduğu için torrent dosyasına izleyici/besleyici olanlarda az olmaktadır. Bu konuda maalesef yapacak bir işlem olmamaktadır. Bu konuda sizden anlayış beklemekteyiz. Onun haricinde üyelik ve ceza sistemlerimizi açarak torrent dosyalarının izleyici sayılarını %40 oranında arttırmış bulunmaktayız. Yani bu demek oluyor ki artık çok daha hızlı torrent film indirebileceksiniz!

 

Torrent Film İndiren Kullanıcılarımıza Son Söz

İlk olarak kuruluşumuzdan sonra bir sene içinde 850,000 den fazla indirme için teşekkür etmeyi borç biliriz. Ekip olarak daha fazla zaman ve daha uzun mesailer harcayarak film keyiflerinizi arttırmak için daha fazla çalışacağımızı bilmenizi isteriz. Torrent film indir adresi üzerinden METHBOX’ı takip ederek, son çıkan filmleri takip edebilirsiniz. Bildiğiniz üzere bir seneden fazla süredir mümkün olduğunca her gün yeni torrent fimler paylaşmaktayız! Eklediğimiz yeni torrent filmlere üye hesaplarınızla giriş yapıp yorum yaparak, bir sonra ekleyeceğimiz film hakkında bizlerin düşüncelerini geliştirebilirsiniz. Hoşunuza giden torrent filmlerin sayısını arttırmayı hedefliyoruz.

 
⚠️ REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN. ⚠️


3 Yorum
Yeniler
Eskiler En çok oylanan
Inline Feedbacks
View all comments
Bit Sentinel
Bit Sentinel
28/01/2020 05:11

😀 😀

Pie
Pie
28/01/2020 05:11

😀 😀

Washer
Washer
08/01/2020 20:24

❤️❤️

3
0
Aklınıza takılan bir şey mi var? Hemen yorum yapın...x