Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious

TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Hızlı ve Öfkeli 8 - The Fate of the Furious Türkçe Alt Yazılı 1080p Torrent İNDİR

Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious Türkçe Alt Yazılı 1080p Torrent İNDİR

 

film-konusu

 

Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious, F. Gary Gray’in yönettiği ve Chris Morgan tarafından yazılan, 2017 Amerikan aksiyon filmi. Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious imtiyazlı sekizinci taksittir. Film, Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Köprüler, Scott Eastwood, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky, Kurt Russell ve Charlize Theron’u canlandırıyor. Öfkeli’nin Kaderi Dominic Toretto (Dizel), karısı Letty Ortiz’le (Rodriguez) yerleşti. Siberterist Cipher (Theron) onu çalıştırmaya zorladı ve onu kendi takımına çevirdi ve Dom’u bulmaya zorladı. Cipher’i al.

The Fate of the Furious, Tokyo Drift (2006) ‘dan bu yana franchisedaki ilk taksinin, 30 Kasım 2013 tarihinde Furious 7 (2015) filminin çekimi sırasında tek araç kazasında hayatını kaybeden Paul Walker’a dahil olmadığına işaret ediyor. Brewster. Script, Walker’ın ölümünün, karakterlerinin her ikisi için hikaye yaylarını (sırasıyla Brian O’Conner ve Mia Toretto) tamamlamayı amaçlamasıyla yedinci taksiye yeniden yazar.

Sekizinci taksit planları ilk kez Mart 2017’de Jimmy Kimmel Live! ve filmin New York’ta kurulacağını açıkladı. Filmin hazırlıkları, Diesel, Morgan ve yapımcı Neal H. Moritz’in yeniden imzalanmasıyla birlikte Furious 7’nin piyasaya sürülmesinden hemen sonra başladı. Aynı ay içinde ilk yayın tarihini belirledikten sonra, Nisan ve Haziran 2015 arasında döküm işlemi gerçekleştirildi. Ekim 2015’te Gray’in filmi önceki taksit yöneten James Wan’ın yerine yönlendirmesi duyuruldu. İlk fotoğrafçılık Mart 2016’da Mıvatn, Havana, Atlanta, Cleveland ve New York City gibi yerlerde başladı ve franchise’ın dünya çapında egzotik yerlerde çekim yapma geleneğini sürdürdü.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.1 GB
  • Süre: 2 Saat 16 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Gerilim – Aksiyon
  • Kalite: 1080p – HD
  • IMDb: 6.7

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious 1080P TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.