Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious

TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious, F. Gary Gray’in yönettiği ve Chris Morgan tarafından yazılan, 2017 Amerikan aksiyon filmi. Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious imtiyazlı sekizinci taksittir. Film, Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Köprüler, Scott Eastwood, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky, Kurt Russell ve Charlize Theron’u canlandırıyor. Öfkeli’nin Kaderi Dominic Toretto (Dizel), karısı Letty Ortiz’le (Rodriguez) yerleşti. Siberterist Cipher (Theron) onu çalıştırmaya zorladı ve onu kendi takımına çevirdi ve Dom’u bulmaya zorladı. Cipher’i al.

The Fate of the Furious, Tokyo Drift (2006) ‘dan bu yana franchisedaki ilk taksinin, 30 Kasım 2013 tarihinde Furious 7 (2015) filminin çekimi sırasında tek araç kazasında hayatını kaybeden Paul Walker’a dahil olmadığına işaret ediyor. Brewster. Script, Walker’ın ölümünün, karakterlerinin her ikisi için hikaye yaylarını (sırasıyla Brian O’Conner ve Mia Toretto) tamamlamayı amaçlamasıyla yedinci taksiye yeniden yazar.

Sekizinci taksit planları ilk kez Mart 2017’de Jimmy Kimmel Live! ve filmin New York’ta kurulacağını açıkladı. Filmin hazırlıkları, Diesel, Morgan ve yapımcı Neal H. Moritz’in yeniden imzalanmasıyla birlikte Furious 7’nin piyasaya sürülmesinden hemen sonra başladı. Aynı ay içinde ilk yayın tarihini belirledikten sonra, Nisan ve Haziran 2015 arasında döküm işlemi gerçekleştirildi. Ekim 2015’te Gray’in filmi önceki taksit yöneten James Wan’ın yerine yönlendirmesi duyuruldu. İlk fotoğrafçılık Mart 2016’da Mıvatn, Havana, Atlanta, Cleveland ve New York City gibi yerlerde başladı ve franchise’ın dünya çapında egzotik yerlerde çekim yapma geleneğini sürdürdü.

 

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.1 GB
  • Süre: 2 Saat 16 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Gerilim – Aksiyon
  • Kalite: 1080p – HD
  • IMDb: 6.7

 

 

 

 

Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious 1080P TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


2
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
1 Yorum yazarları
Midas Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
diagnosis
Üye
diagnosis

Hızlı ve Öfkeli 8 – The Fate of the Furious gibi film gelsin 😁

Midas
Üye
Midas

helal olsun çok güzel olmuş