Holiday – Tatil

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Holiday – Tatil TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Holiday 2018 1080p

Holiday 2018 1080p

 

 

film-konusu

 

 

Michael, kız arkadaşı Sascha da dahil olmak üzere arkadaşlarını Türk Rivierası’nda Bodrum’a tatile götüren bir uyuşturucu satıcısıdır. Orada güneşlenmek ve su parkının keyfini çıkarmak gibi aktivitelere katılıyorlar. Bir dondurma mağazasını ziyaret ederken Sascha, iki Hollandalı adamla, Frederik ve Thomas ile tanışır ve onlarla gayrı resmi bir şekilde konuşur. Sascha ve arkadaşları akşam yemeği için bir restorana gidiyor, Hollandalıları tekrar görüyor ve onlarla konuşuyor. Bir gece Thomas’la tanışıyor ve onunla uyuşturucu paylaşıyor. Michael, adamlarından biri olan Musse’nin evde göründüğü, polisin orada Musse’yi takip edebileceğinden korktuğu için tedirgin oluyor; Uyuşturucu anlaşmalarının başarılı olduğunu ve Musse’yi ödüllendirdiğini ve cinsel olarak Sascha’ya saldırdığını fark ediyor.

Tek başına, Sascha, Hollanda bayrağını teknelerden birinin üzerinde gördüğü yakındaki limanı ziyaret eder ve Thomas’ın olması gerektiğini fark eder. Michael onlara geldiğinde teknede iki Hollandalı erkeğe içki içmek için katılır. Kıskanç olan Michael, Sascha’nın işvereni olarak kendisini tanıtır ve küçük partiye katılmak için tekneyi yönetir. Thomas, tekne için evinden nasıl ayrıldığını ve “ruhunu” nasıl desteklediğini anlatıyor; Michael bu hikaye hakkında şüpheci ve Thomas’ın seks aradığını gösteriyor. Michael ve Sascha eve yürüdüklerinde, Michael onu Thomas’ı nasıl tanıdığını ve kaç kez tanıştıklarını sorguluyor. Evde Michael, Sascha’nın telefon irtibat listesinde Thomas’ı bulur ve Michael’ın bir tekne satın alma konusunda Thomas’a danışmak istediği gibi davranması için onu davet eder. Üçlü akşam yemeği yiyip eve girdi; Michael, Thomas’a Sascha’ya olan cinsel ilgisini daha da soruyor. Thomas onun olmadığını söylerse, Michael ona en iyisinin olduğunu söyler ve zarar verme tehdidi altında evden çıkarmasını emreder.

Sascha, boynundaki morluklar ile bir kez daha Thomas’ın teknesini ziyaret etti. Thomas Michael’ın küfürlü olduğunu ve teknesine düştüğünü fark eder. Sinirlenmiş, kendisine ve arkadaşlarının birkaç yıl içinde ölmüş ya da hapishanede olacağını ve onu teknesine götürmeyeceğini söylüyor. Thomas’ın telaşı sırasında Sascha çırpınır, bir cam sürahi alır ve Thomas’ı başının üzerine vurarak onu öldürür. Daha sonra sürahiyi denize atar. Türk karakolunun yanında durdu, ancak onlarla iletişim kuramadığını ve ayrılmadığını hissediyor. Polis garip davranışlarını reddetti ve tutuklamak için hiçbir sebep görmedi. Limanda, Sascha Thomas’ın arkadaşını görür ve iki saattir onu beklediğini söyleyerek Thomas tarafından ayağa kalktığını söyler. Sascha daha sonra arkadaşları ile kayıkla gezmeye gider.

 

  • Dosya Boyutu: 1.4 GB

 

  • Süre: 1 Saat 30 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Drama – Suç

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 6.3

 

FILM TRAILER

Holiday – Tatil Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Holiday – Tatil 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.