House M.D.

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
House M.D. 1-8. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

House M.D. 1-8 Sezon 1080p Torrent İndir

House M.D. 1-8 Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

House M.D. (MD, MD), aslında 16 Kasım 2004’ten 21 Mayıs 2012’ye kadar sekiz sezon boyunca Fox ağında koşan bir Amerikan televizyon tiyatrosudur. Dizinin ana karakteri Dr. Gregory House (Hugh Laurie) ağrı kesici ilaçlara bağımlı olmasına rağmen, New Jersey’deki kurgusal Princeton-Plainsboro Eğitim Hastanesinde (PPTH) bir takım teşhis uzmanı olan geleneksel olmayan, yanlış bir tıbbi dehadır. Dizinin öncüsü, Paul Attanasio’dur ve içerik oluşturucu olarak kabul edilen David Shore, esas olarak başlık karakterinin kavramından sorumlu olmuştur. Seri yapımcıları arasında Shore, Attanasio, Attanasio’nun iş ortağı Katie Jacobs ve film yönetmeni Bryan Singer vardı. Büyük ölçüde Los Angeles County’nin Century City adındaki Westside bölgesinde bir mahallede ve iş bölgesinde çekildi.

House M.D., sıklıkla kendi doktorlarıyla birlikte kendi tanı ekibiyle çatışır, çünkü hastalarının hastalıkları hakkındaki hipotezlerinin çoğu, ince veya tartışmalı içgörülere dayanır. Hastane kuralları ve prosedürlerinin üstesinden gelmesi sıklıkla patronu, hastane yöneticisi ve Dekan Dekanı Dr. Lisa Cuddy (Lisa Edelstein) ile çatışmasına yol açıyor. House’un tek gerçek arkadaşı, Onkoloji Bölümü başkanı Dr. James Wilson (Robert Sean Leonard). İlk üç mevsim boyunca, House’un teşhis ekibi Dr. Robert Chase (Jesse Spencer), Dr. Allison Cameron (Jennifer Morrison) ve Dr. Eric Foreman’dan (Omar Epps) oluşmaktadır. Üçüncü sezonun sonunda, bu takım dağılır. Foreman’ın evine geri dönen House, üç yeni ekip üyesini yavaş yavaş seçiyor: Dr. Remy “Onüç” Hadley (Olivia Wilde), Dr. Chris Taub (Peter Jacobson) ve Dr. Lawrence Kutner (Kal Penn). Bu arada, Chase ve Cameron hastanede farklı rollerde görünmeye devam ediyor. Kutner beşinci sezonda geç kaldı; Altı sezonun başında, Cameron hastaneden ayrılıyor ve Chase teşhis ekibine geri dönüyor. Onüçüncü yılımda on üçüncül bir izin alır ve pozisyonu tıp öğrencisi Martha M. Masters (Amber Tamblyn) tarafından doldurulur. Cuddy ve Ustalar sezon sekizden önce ayrılıyor; Formen yeni tıp dekanı olurken, Dr Jessica Adams (Odette Annable) ve Dr. Chi Park (Charlyne Yi) House ekibine katılır.

House M.D., ikinci ve dördüncü mevsimlerinde Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk on dizi arasındaydı. 66 ülkeye dağıtılan House, 2008 yılında dünyanın en çok izlenen televizyon programıydı. Gösteride beş Primetime Emmy Ödülü, iki Altın Küre Ödülü, Peabody Ödülü ve Dokuz Kişi Seçimi Ödülü gibi sayısız ödül aldı. 8 Şubat 2012’de Fox, sekizinci sezonun devam eden en sonuncusu olacağını açıkladı. Seri finali, bir saat süren retrospektifin ardından 21 Mayıs 2012’de yayınlandı.

 

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

House M.D. TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 52.7 GB
  • Süre: 1-8. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2004 – 2012
  • IMDb: 8.8

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

House M.D. 1080p 1-8. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.