House of Cards

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
House of Cards 1-6. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

House of Cards Sezon 1080p Torrent İndir

House of Cards Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

House of Cards, Beau Willimon tarafından yaratılan bir Amerikan politik gerilim televizyon dizisidir. Aynı adı taşıyan ve aynı adı taşıyan romanı olan Michael Dobbs’ın 1990 BBC mini dizilerinin bir uyarlamasıdır. İlk 13 bölüm sezonu, Netflix yayın hizmetinde 1 Şubat 2013’te yayınlandı.

House of Cards, Washington DC’de kuruldu ve Güney Carolina’nın 5. Kongre bölgesinden ve House Majority Whip’ten bir Demokrat olan Kongre Üyesi Frank Underwood’un (Kevin Spacey) hikayesi. O, Dışişleri Bakanı olarak atanmak üzere teslim edildi, böylece karısı Claire Underwood’un (Robin Wright) yardım ettiği güç elde etmek için ayrıntılı bir plan başlattı. Dizi acımasız pragmatizm, manipülasyon ve güç temaları ile ilgilenir.

House of Cards, Olağanüstü Drama Dizisi, Spacey için Olağanüstü Lider Oyuncu ve Wright için Olağanüstü Lider Oyuncu dalında 33 Primetime Emmy Ödülü adaylığı da dahil olmak üzere olumlu eleştiriler ve birkaç ödül adaylığı almıştır. [4] Bu büyük Emmy adaylığı alan ilk orijinal online web dizisidir. Şov, Wright’ın 2014’te En İyi Kadın Oyuncu – Televizyon Dizisi Drama’sı ve 2015’te En İyi Erkek Oyuncu – Televizyon Dizisi Drama ödülünü kazanmasıyla sekiz Altın Küre Ödülü adaylığı kazandı.

30 Ekim 2017’de Netflix, Spacey’e karşı yapılan cinsel suistimal iddialarının ardından altıncı sezonun son sezon olacağını açıkladı. 3 Kasım 2017’de, Netflix, Spacey’nin şovdan kovulduğunu açıkladı. 4 Aralık 2017’de Netflix, sekiz bölümlük altıncı ve son sezonun Spacey’in katılımı olmadan 2018’in başlarında üretime başlayacağını duyurdu. 2 Kasım 2018’de yayınlanması planlanıyor.

 

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

House of Cards TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 30.0 GB – Her Sezon
  • Süre: 1-6. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2013 –
  • IMDb: 8.8

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

House of Cards 1080p 1-5. Sezon TORRENT İNDİR
 

House of Cards 1080p 6. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.