House of Evil 2

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:House of Evil 2

Full Torrent Oyun İndir

[ PLAZA ]

 

House of Evil 2 PLAZA Torrent

House of Evil 2 PLAZA Torrent

 

 

 

oyun-konusu

 

 

House of Evil 2 – sinirlerinizi kuvvet için test edebileceğiniz birinci şahıs manzarasına sahip atmosferik hayatta kalma korkusu. Olaylar gerçekte var olan konakta gerçekleşiyor. Ana karakter sıradan bir filistindir, karısı bir cahildir, alışılmadık bir telefon görüşmesinden sonra, kahramanı eşi arayamaz ve onu aramaya karar verir, kaderi onu düşünülemez şeylerin başladığı eski bir konağa götürür. olmak. Kıyametin dört atlısı, biniciler özgürlüğe kavuşurlarsa, bu konağın sahiplerine taşındı – dünyanın sonu geldi. İnsanlığın son umudu bizim ana kahramanımızdır. İlginç bulmacaları çözmeniz, bitkileri karıştırmanız, farklı iksirler yaratmanız, suyunuzu küçümsemeniz, Latincede büyü çalışması yapmanız ve hepsini kötü ruhlara, şeytanlara ve diğer kötü ruhlara karşı kullanmak zorunda kalacaksınız.

Olayların ortaya çıktığı köşkte 40’tan fazla oda bulacaksınız. Konağın iki katı, bir psikiyatrın ritüellerini, akıl hastası hastaları üzerinde, hastanesinden yaptığı korkunç bir mahzen. Arsaya göre, bir psikiyatr, konağın sahibinin kardeşidir. Konağın topraklarındaki mezarlık, oyunun ortasında girdiğimiz ayna dünyası için başka. Başka bir dünya, gerçek dünyanın bir kopyası, sadece içinde kasvetli ve kötü olan her şey.

 

  • Tür:   MACERA – KORKU – HAYATTA KALMA

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 4.8 GB

 

  • Crack:  PLAZA

 

  • Tarih: NİSAN 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

 

TRAILER

House of Evil 2 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

House of Evil 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel CORE i3
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: Nvidia Geforce 820m
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 5 GB boş alan

 

gorseller

 

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

House of Evil 2 – PLAZA TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.