Hücre – Celda 211

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Hücre – Celda 211 TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Hücre - Celda 211 1080p torrent indir

Hücre – Celda 211 1080p torrent indir

 

film-konusu

 

Juan Oliver, yeni görevinde bir hapishane memuru olarak iyi bir izlenim bırakmak istiyor ve bir gün erkenden çalışıp, hamile karısı Elena’yı evde bırakıyor. Hapishane turu sırasında, onu bilinçsizce kandıran bir kaza meydana gelir. O, hücrenin 211 hücresinin boş ama görünmez perdeli duvarlarına koşturdu. Bu oyun ortaya çıktığında, mahkumlar hapishaneyi serbest bırakıyor ve cezaevinin kontrolünü ele geçiriyor. Gelecek olan şiddetin farkında olarak, hapishane görevlileri kaçarak, Juan’ın ayaklanmasının ve bilinçaltının yüreksiz kalmasına neden oluyor. Juan uyandığında, hemen durumu ele geçirir; hayatta kalmak için bir mahkum gibi davranması gerekir.

Juan, diğer mahkumları onlardan biri olduğuna ikna etmeyi ve cinayet için o gün hapishaneye yeni girmiş olduğunu düşünüyor. Kendisini sadece mahkum olarak görmemekle kalmadı, aynı zamanda onu kanadın altına alan ayaklanmanın şiddetli ve derin sözcü lideri Malamadre ile arkadaşlık ediyor.

Malamadre, ETA ile bağlantılı Bask teröristlerinin aynı hapishanede tutulduğunu keşfediyor ve bunları bir pazarlık aracı olarak kullanmayı planlıyor. Bu haberlere ulaştığında, ülke çapında bir dizi cezaevi ayaklanması ve Bask Bölgesi’nde gösteriler başlatıyor. Juan, durumun siyasallaştığı ve hükümetin de dahil olduğu ve Bask topluluğundaki potansiyel sonuçlardan korktuğu için kendi başına olduğunu fark eder.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Hücre – Celda 211 Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 4.4 GB
  • Süre: 1 Saat 53 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Suç – Akiyon – Drama
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2009
  • IMDb: 7.9

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Hücre – Celda 211 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.