If Beale Street Could Talk – Sokağın Dili Olsa

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:If Beale Street Could Talk – Sokağın Dili Olsa

TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

If Beale Street Could Talk 2018 1080p Torrent

If Beale Street Could Talk 2018 1080p Torrent

 

 

 

film-konusu

 

 

If Beale Street Could Talk – Sokağın Dili Olsa, Barry Jenkins’in yönettiği ve yazdığı, 2018 Amerikan romantik bir tiyatro filmi ve James Baldwin’in aynı adlı romanını temel alıyor. KiKi Layne, Stephan James, Colman Domingo, Teyonah Parris, Michael Plajı, Dave Franco, Diego Luna, Pedro Pascal, Ed Skrein, Brian Tyree Henry ve Regina King. Film, ailesinin desteğiyle, hatalı suçlu sevgilisinin adını silmeyi ve masumiyetini çocuklarının doğumundan önce ispatlamayı amaçlayan genç bir Afrikalı-Amerikalı kadını takip ediyor.

If Beale Street Could Talk – Sokağın Dili Olsa’nın dünya prömiyeri 9 Eylül 2018’de Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yapıldı ve ABD’de 14 Aralık 2018’de Annapurna Pictures tarafından tiyatroda gösterime girdi. Oyunculuk (özellikle Kral tarafından), Jenkins’in senaryo ve yönetmenliği, sinematografi ve müzikal notalarıyla övgü aldı. Hem Ulusal İnceleme Kurulu hem de 2018’in En İyi 10 Filminden biri olan Amerikan Film Enstitüsü tarafından seçildi. Film, Akademi Ödülleri’nde ve Altın Küre’de Kral için En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünü de içeren çok sayıda ödül aldı ve aday gösterildi. Ayrıca, 76. Altın Küre Ödülleri’nde En İyi Film – Drama ve En İyi Senaryo, 91. Akademi Ödülleri’nde En İyi Uyarlanmış Senaryo ve En İyi Orijinal Film dalında aday gösterildi.

 

  • Dosya Boyutu: 1.9 GB

 

  • Süre: 1 Saat 59 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Suç – Drama – Romantik

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2018

 

  • IMDb: 7.5

 

FILM TRAILER

If Beale Street Could Talk – Sokağın Dili Olsa Fragman

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

If Beale Street Could Talk – Sokağın Dili Olsa 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.