ERİŞMEYE ÇALIŞTIĞINIZ İÇERİK TELİF HAKKI* SEBEBİYLE ERİŞİME KAPATILMIŞTIR.

– www.methbox.com

Sitemiz, herhangi bir telif hakkı ihlali içeren veriyi kendi sunucularında saklamıyor veya paylaşmıyor.
Telif hakkı alınmış çalışmanın sahiplerine saygı duyuyor ve her ihlale çok ciddi davranıyor.
Telif hakkı ihlali bildirmek isterseniz lütfen [email protected] adresine e-posta gönderiniz.
72 saat içinde gerekli görüldüğü takdirde içerik kaldırılacaktır.

 

www.methbox.com kişisel güvenlik haklarına ve şirketlerin telif haklarına saygı duymayı, kişisel bilgilerinizin korunmasını amaç edinmiştir.

www.methbox.com , Türkiye Cumhuriyeti yasalarına ve hukuka bağımlı, kişisel ve ticari haklara saygılı olmayı hedefleyerek yayın hayatına devam etmektedir. T.C 5651 Sayılı yasa kapsamında “Yer Sağlayıcı” adıyla hizmet vermektedir.

Bu doğrultuda site yönetimi ve çalışanlarının içerikleri kontrol etme ve onaylama yükümlülüğü yoktur. İçerikler özgün olarak herkes tarafından oluşturabilir, site yönetimi şikayet sonrasında işlem yapmakla yükümlüdür. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensipleri çerçevesinde işlem yapmaktadır. İş bu madde gereği telif hakkı dahilinde olan yazı, içerik, resim ve her türlü dosyaların, eserlerin yasal olmayan bir biçimde yayınlandığını, paylaşıldığını düşünüyorsanız; mail yolu ile bizlere ulaşabilir, içeriğin kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Talebiniz incelendikten sonra, içeriğiniz sitemizden kalıcı olarak kaldırılıp, sizlere bilgi verilecektir.

 

Telif hakları ile ilgili yayınladığımız bildiriye ve gizlilik politikamıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

* Telif hakkı ihlali, genellikle; telif hakkı eseri oluşturan kişi, atadığı bir yayıncı veya temsilci gibi birisine ait olan çalışmaların, telif hakkı sahibinin özel haklarını ihlal ederek ve izni olmadan kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması ya da izin gerektirecek şekilde görüntülenmesi, bazı çalışmalarda kullanılarak türetilmesi (türevlerinin oluşturulması) sonucu oluşan hak ihlalidir.