Imperator Rome

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Imperator Rome

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

 

 

 

 

oyun-konusu

 

 

İskender. Hannibal. Sezar. Bu büyük adamlar ve onlar gibi onlarca bir kıtanın kaderini şekillendirdi. Yüce krallar, zekice generaller ve tanrılar eski Akdeniz’e damgasını vurdu. Bu deniz çevresinde, sıkı sıkıya bağlı olan uluslar, şiddetli çatışmalarda birbirlerini ve erdemlerini birbirlerine karşı test ettiler, kültürel ve politik mirası artık Batı Medeniyeti olarak anladıklarımızdan ayrılamazlar. Ancak hiçbir şey garanti edilmedi. Imperator: Rome’daki tarihin akışını değiştirebilir misin?

Imperator: Roma, Paradox Development Studio’dan en yeni büyük strateji unvanı. İskender’in Doğudaki İmparatorluk İmparatorluğu’ndan doğuda, Roma İmparatorluğu’nun kuruluşuna kadar geçen asırları kapsayan Imperator: Rome, sizi klasik çağdaki imparatorluk binasının alayı ve zorluklarını yeniden yaşamaya davet ediyor. Nüfusunu yönet, ihanete göz kulak ol ve tanrıların inancını koru.

Zaman içinde değişecek çeşitli becerilere ve özelliklere sahip canlı bir dünya. Ulusunu yönetecekler, eyaletlerini yönetecekler ve ordularına ve filolarına hakim olacaklar. Aynı zamanda yeni, daha insan benzeri karakter sanatımızı da tanıtıyoruz.

 

 

  • Tür: Simülasyon – Strateji

 

  • Platform: PC

 

  • Boyut: 2.1 GB

 

  • Crack:  CODEX

 

  • Tarih: MAYIS 2019

 

  • Dil: İNGİLİZCE

 

TRAILER

Imperator Rome TRAILER

 

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Imperator Rome Minimum Sistem Gereksinimleri

 

64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 7 Home Premium 64 bit SP1
İşlemci: Intel® iCore ™ i3-550 veya AMD® Phenom II X6 1055T
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: Nvidia® GeForce ™ GTX 460 veya AMD® Radeon ™ HD 6970

 

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Imperator Rome CODEX TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.