Incredibles 2 – İnanılmaz Aile 2

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Incredibles 2 – İnanılmaz Aile 2 TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Incredibles 2 - İnanılmaz Aile 2 1080p Torrent İndir

Incredibles 2 – İnanılmaz Aile 2 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Incredibles 2, Pixar Animation Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Pictures tarafından dağıtılan bir 2018 Amerikan bilgisayar animasyon filmi. Brad Bird tarafından yazılan ve yönetilen The Incredibles’ın (2004) devamı ve franchise’ın ikinci taksimi. Hikaye Parr ailesini, ailenin hayatlarını dengeleyerek süper kahramanlara olan güvenini yeniden sağlamaya çalışırken, sadece halkı tüm süper kahramanlara çevirmek isteyen yeni bir düşmanla savaşmak için izler. Craig T. Nelson, Holly Hunter, Sarah Vowell ve Samuel L. Jackson ilk filmden rollerini yineler; oyunculara yeni katılanlar arasında Huckleberry Milner (Spencer Fox’un değiştirilmesi), Bob Odenkirk, Catherine Keener ve Jonathan Banks (Bud Luckey’nin yerini alması) yer alıyor. Michael Giacchino skoru oluşturmak için döndü.

The Incredibles’ın başarısının ardından, Kuş başka filmlerde çalışacak bir devam filmi üzerine geliştirme erteledi. İlk filmden bu yana yayınlanan süper kahraman filmlerinden ve süper kahraman televizyon dizilerinden, süper kahraman türünden çok aile dinamiğine odaklanan senaryoyu ayırt etmeye çalıştı.

5 Haziran 2018’de Los Angeles’ta düzenlenen ilk 2 adayı, 15 Haziran 2018’de Disney Digital 3-D, Dolby Cinema ve IMAX’ta teatral bir şekilde Amerika Birleşik Devletleri’nde piyasaya sürüldü. Büyük ölçüde olumlu eleştiriler aldı; eleştirmenler animasyonun, ses oyunculuğunun, mizahın, aksiyonun ve skorun övgüsünü paylaştılar, ancak bazıları arşivi orijinalin türevi olarak eleştirdiler. Filmin açılış haftasında 182,7 milyon dolarlık bir film yaptı ve bir animasyon filmi için en iyi performansa imza attı ve dünya çapında 1.2 milyar doların üzerinde bir rakam elde etti. Bu film, 2018’in en yüksek ikinci gişe rekoru kıran filmi oldu. Tüm zamanların en yüksek gişe hasılatı filmi.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Incredibles 2 – İnanılmaz Aile 2 Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.3 GB
  • Süre: 1 Saat 58 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Macera – Animasyon
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2018
  • IMDb: 8.0

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Incredibles 2 – İnanılmaz Aile 2 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.