Injustice 2 Torrent İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Injustice 2

Full Torrent Oyun İndir

[ VOKSI ]

 

Injustice 2 Full Torrent İndir

Injustice 2 Full Torrent İndir

Injustice 2, NetherRealm Studios tarafından yaratılan ve Warner Bros. Intuitive Entertainment tarafından dağıtılan bir bilgisayar oyunu. 2013’teki Injustice : Bizden Tanrılar’ın devamıdır. Oyun, ilk olarak Mayıs 2017’de PlayStation 4 ve Xbox One için lanse edildi. Oyun , Injustice 2: Legendary Edition, Mart 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için deşarj edildi. Geçmiş bölüm gibi, Android ve iOS gadget’ları için çok yönlü bir uygulama deşarj edildi. Tom Taylor tarafından oluşturulan benzer bir ismin prequel çizgi roman düzenlemesi de Nisan 2017’de başlamıştır.

Ana oyun, öncül mekaniği geri dönen küçük alışkanlıklarla olsa da, önceki gibi kalır. Injustice 2, Gear System adındaki başka bir elementi, oyuncuların karakterlerinin görünüşlerini değiştirmek ve kapasitelerini ve detaylarını ayarlamak için kullanılabilecek topluluk parçaları ve donanımıyla ödüllendiren bir yağma indirme çerçevesini sunar. Mühendislerin belirttiği gibi, bir taktiğe karşı eğlence (RPG) tarzı hareket çerçevesinin bir savaş çığlığına dönüşmesi düşüncesi, Mortal Kombat düzenlemesinin ilk dağıtıcısı olan Midway Games’in düşüşünden beri var olmuştu. Executive Ed Boon aynı şekilde, çok oyunculu atıcı oyunları, örneğin kişiselleştirme, karakter yaratma, yağmalama ve hızlandırma ile kullanılan oyun mekaniğini, Dişli Sisteminin geliştirilmesine yol açan savaşçı eğlence türüne kaynaştırmaya çalıştı.

Tür:  Aksiyon – Dövüş
Platform: PC
Boyut: 37.3 GB 
Crack:  VOKSI
Tarih: Temmuz 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Injustice 2 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Injustice 2 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 4 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 670
  • Direct X: 11
  • Boş Alan: 52 GB

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.