Inside No. 9

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Inside No. 9 1-4. Sezon Tüm Bölümler

Torrent Dizi İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

 

 

 

Inside No. 9 ilk kez 2014 yılında yayınlanan bir İngiliz kara komedi antolojisi televizyon programıdır. Reece Shearsmith ve Steve Pemberton tarafından yazılmış ve BBC tarafından üretilmiştir. Her 30 dakikalık bölüm, yeni karakterler ve yeni bir ayar içeren bağımsız bir hikaye ve hepsi Pemberton ve Shearsmith’in en az bir tanesi (genellikle ikisi de). Yazarların yanı sıra, her bölüm yeni bir oyuncu kadrosuna sahip ve İç No. 9’un tanınmış oyuncuları çekmesine izin veriyor. Hikayeler yalnızca 9 sayısı ile bir şekilde ve tüm bölümlerin arka planında bulunan bir pirinç tavşanı heykeli ile bağlantılı. Ayarlar arasında bir banliyö evi, gotik bir konak ve bir ahır bulunmaktadır. Pemberton ve Shearsmith, önceki bir proje olan ve tek bir odada çekilen Psychoville bölümünden Inside No. 9 ilham aldı. Bu bölüm, sırayla, Alfred Hitchcock’un İpinden ilham aldı. Inside No. 9 aynı zamanda, birden fazla dizi üzerinde gerçekleşen uzun bir hikayeyi içeren Psychoville’e bir tepki geldi.

Temalar ve tonlar bölümden bölüme değişir, ancak hepsinde komedi ve korku ya da sapkın mizah unsurları bulunur. İlk olarak Şubat-Mart 2014’te yayınlanan ilk dizide altı bölüm yer alıyor – “Sardalya”, “Sessiz Bir Gece”, “Tom ve Gerri”, “Son Gasp”, “Müsteşar” ve “Harrowing” “Mucitler” adında özel bir çevrimiçi bölüm. İkinci seri Mart-Nisan 2015’te yayınlandı ve altı bölümden oluşuyor: “La Couchette”, “Christine’in 12 Günü”, “Elizabeth Gadge’nin Denenmesi”, “Soğuk Konfor” “Nana’nın Partisi” ve “Séance Time” . Üçüncü seri, Aralık 2016’da Noel özel “Noel Şeytanı” ile başladı, Şubat – Mart aylarında “Bill”, “Sfenksin Bilmecesi”, “Boş Orkestra”, “Diddle Diddle Böreği” ve “Özel” ile devam etti. Görünüm”. Dördüncü seri Nisan 2017’de tamamlandı ve Ocak 2018’de “Zanzibar”, “Bernie Clifton’un Giyinme Odası”, “Bir Kez Kaldırıldı”, “Sahip Olmak ve Tutmak”, “Ve Kazanan …” ve “ile yayınlanmaya başladı. Cazip Kader “. “Dead Line” adlı şovun özel bir cadılar bayramı, 2019’da beşinci seri yayınlanmadan önce Ekim 2018’de yayınlandı.

 

  • Dosya Boyutu: ~ 1.0 GB – Her Sezon

 

  • Süre: 1-4. Sezon Tüm Bölümler

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI

 

  • Konu: Komedi

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2014 –

 

  • IMDb: 8.4

 

 

 

 

 

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


3
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
0 Yorum yazarları
evade Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Bubba
Üye
Bubba

klavyenize toz değmesin 👍🏽

Kazami of Truth
Üye
Kazami of Truth

👎🏻👎🏻👎🏻👎🏻

evade
Üye
evade

Dizi çok güzel.