Instagram Beğeni ve Takipçi Kasma Hilesi – HAVUZ SİSTEMİ

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Hile ile Instagram Takipçi Kasma

Popüler olmak neredeyse her insanın isteyeceği bir özelliktir. Kendimizi kandırmaya gerek yok ister istemez attığımız bir fotoğrafa anında beğeni geldiğinde bile içimizde tuhaf bir mutluluk oluşuyor. Aynı zamanda gönderimiz hiç kimse tarafından beğenilmediğinde de bir hüzün kaplıyor bizi. Sosyal medyanın aslında hayatımıza nasıl yer ettiğini gösteren acı bir gerçek. Neyse, bu yazı farkındalık yaratmak amaçlı yazılmadığından konumuza dönsek daha iyi olur. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, bulunduğunuz bu site üzerinden instagram takipçi kasmaya yönelik bir hizmet sağlamıyoruz. Amacınız öncelikli olarak buysa lütfen tarayıcınızın geri tuşuna basarak kaldığınız yerden amacınıza ulaşmaya çalışabilirsiniz. Bu yazının asıl amacı Instagram takipçi kazanma hilesi diye bir şey var mı, varsa instagram takipçi hilesi nasıl yapılır konusunu kapsamak olacak. Bunun yanında bir kaç instagram takipçi kazanma hilesini de vereceğiz tabii 🙂

Instagram Takipçi Kasma Hilesi Nedir?

Günümüz itibariyle çoğu sosyal medya sitesinde olduğu gibi Instagram ‘da da kendinizi diğer insanlara sanki çok popülermiş gibi gösterebileceğiniz “hile” denilen sistemler mevcuttur. Yani instagram takipçi hilesi diye bir şey var. Peki instagram üzerinde takipçi sayımızı arttırmak için herhangi bir kodlama becerisine sahip olmamız gerekiyor mu? Tabikii de hayır 😀  Bu soruyu sormamın asıl nedeni, bana göre web ‘de veya bir yazılımda yapılan bir ali cengiz oyununa hile denmesi için platforma yazılımsal bir müdahale edilmesi gerekir. Yani örnek verecek olursak, Instagram veri tabanına bir şekilde girip takipçi sayımızın yanına üç sıfır atmak gibi diyebiliriz. 🙂 Pek tabii kullanılan instagram takipçi hilelerinin bunla uzaktan yakından bir alakası yok. Peki asıl merak edilene gelelim; Instagram takipçi arttırma hilesi nasıl çalışır?

Instagram Takipçi Sayısı Arttırma Hilelerinin Mantığı

Ben deniz sosyal medyaya yönelik bu tarz bir hile sisteminin olduğunu uzun zaman önce, etkin olarak Facebook kullandığım zamanlarda fark ettim. Yukarıda da bahsettiğim gibi, artık neredeyse bütün sosyal medya uygulamalarına yönelik botlar / hileler falan var. Facebook ‘da bu iş şöyle yürüyordu; Hile yapmak isteyen kullanıcı bu hizmeti sağlayan web sitesine girer. Ardından giriş yap tarzı bir linke tıklayarak Facebook ‘a yönlendirilir. Geldiği yere geri yönlendirilen kullanıcıdan kendi hizmetlerinin kullanmış olduğu uygulamaya erişim izni vermesi söylenir. Erişim izni veren kullanıcı hizmeti sağlayan web sitesine geri dönerek girişini tamamlamış olur ve beğeni kredilerini harcamaya hazırdır.

Burada dikkatinizi toplamanız gereken bir kaç nokta var. İlk olarak uygulamaya erişim izni vermek. Hizmet sağlayıcısı size uygulamaya erişim izni vermenizi söylüyor çünkü uygulama Facebook hesabınız üzerinden sizden izin aldığında, sizin hiç haberiniz olmadan başka kullanıcıların fotoğraf veya paylaşımlarını beğenebilir, takip edebilir hatta sizin ağzınızdan paylaşımlara yorum yapabilir. 🙂 Konunun özünü artık kavramış olduğunuzu umuyorum. Orta da bir havuz sistemi var !

Aynı mantık siz web sitesi ya da mobil uygulama üzerinden ücretsiz Instagram takipçisi kazanmak istediğinizde de oluyor. Günümüzde bu tarz Instagram takip ya da beğeni hizmetini veren siteler, sisteme giriş yapabilmeniz için sizden kullanmakta olduğunuz hesabın kullanıcı adı ve şifresini ister. Bunun nedeni Facebook ‘daki gibi sizi havuza ekleyecek bir uygulama erişiminin olmamasıdır. Ancak kullanıcı adı ve şifrenizi alırlarsa mantıken sizin hesabınız üzerinden geliştirdikleri bot sistemi ile istedikleri her şeyi yapabilirler. Çaresizlik içinde ” Benim Instagram ‘daki fotoğrafıma 2K beğeni gelsin de ne yaparlarsa yapsınlar ” diye düşündüğünüz durumlar olabilir. Biraz mantıklı düşünerek havuz sistemine dahil olmadan nasıl instagram beğeni hilesi yapabileceğinize göz atalım.

En bilindik iki yol

Herhangi bir Instagram takipçi kasma veya instagram beğeni kasma hizmeti veren siteye girin. Kullanıcı adı ve şifrenizi girerek panele giriş yapın. Bu noktada havuza dahil olduğunuzu düşünebilirsiniz, dahil oldunuz da zaten ! 🙂 Önemli olan havuzdan çıkmak. Takipçi gönderme veya beğeni gönderme ya da benzer diğer işlemi yapın. İşlemi yaptıktan sonra Instagram hesabınızın şifresini değiştirin. Instagram, Facebook gibi izin verilen uygulama üzerinden çalışmadığı için Instagram şifreniz değiştiğinde artık havuzu yöneten bot sistemler hesabınıza erişim sağlayamayacak ve dolayısıyla havuzdan çıkmış olacaksınız. Burada sıkıntı taşıma potansiyeline sahip durumlar var.

  • Panele giriş yaptıktan sonra, şifrenizi değiştirene kadar geçen süre sizin için önemli çünkü hergeçen dakika hesabınız haberiniz olmadan farklı kişileri takip edecek ya da haberiniz olmadan başka gönderileri beğenecek.
  • Panele giriş yaptıktan sonra, hizmet veren site sizin profil bilgilerinizi değiştirebilir tüm arkadaşlarınıza mesaj reklam mesajları gönderebilir.

İkinci ve bu yöntemler arasından en güvenlisi; 2. bir hesap açın.

2. Bir instagram hesabı açıp, gerçekte kullanmış olduğunuz profilinize o hesap üzerinden panele girip, beğeni ya da takipçi gönderebilirsiniz. Bu sayede profil bilgilerinizin değişmesi ya da havuza dahil olma 2. hesabınız üzerinden gerçekleşeceği için pek de önemli olmayabilir. Yalnız 2. hesabınızdan ana hesabınıza beğeni ya da takipçi göndermeyi her sistem gerçekleştirmeyebilir.

 

Bizim tavsiye ettiğimiz bir Instagram beğeni gönderme servisini deneyebilirsiniz.

SERVİSE GİTMEK İÇİN TIKLAYIN.
⚠️ REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN. ⚠️


39 Yorum
Yeniler
Eskiler En çok oylanan
Inline Feedbacks
View all comments
earth
earth
10/11/2020 13:14

çok teşekkürler ustam

NUMAN
NUMAN
18/10/2020 09:39

Slm mükemmel Blogler var ?

Honey Locks
Honey Locks
16/10/2020 10:44

????

Night Magnet
Night Magnet
09/10/2020 16:55

?

Danqqqqq
Danqqqqq
23/09/2020 04:23

??

Hawk
Hawk
21/09/2020 23:02

En kaliteli Instagram Beğeni ve Takipçi Kasma Hilesi – HAVUZ SİSTEMİ bu sanırım

GooMan
GooMan
28/08/2020 08:10

Harika bir torrent Blog indirme sitesi +

EMRE
EMRE
25/08/2020 15:47

Merhabalar daha iyisi yapılana kadar, yapılan en iyi Blog bu! ++++

AntiLOP
AntiLOP
16/08/2020 19:39

bence abarttıkları kadar iyi

MUSTAFA FERHAT
MUSTAFA FERHAT
09/08/2020 08:15

bu Blog için puanım 6/10

Owen
Owen
20/07/2020 17:36

???

Doozy
Doozy
18/07/2020 21:03

Adminciğim site genel manada emek harcanmış kaliteli bir site

Boog
Boog
16/07/2020 13:22

Birader oh be sonunda ++++

IRAZCA
IRAZCA
06/07/2020 09:05

Yalnız Blog harbiden çok iyi ?

FrankenGrin
FrankenGrin
05/07/2020 21:56

??

Bom Crossed
Bom Crossed
22/06/2020 07:06

arşivin devamını bekliyorum reisim ??

Nickname Master
Nickname Master
11/06/2020 23:15

güzel gibi gözüküyor reyiz ?

Goonie
Goonie
10/06/2020 08:49

😉 😉 😉

Shotgun
Shotgun
08/06/2020 19:53

Allah razı olsun ?

Mistress
Mistress
01/06/2020 01:00

Hocalarım paylaştığınız torrentlerin hepsi doğrusu merak uyandırıcı sitenizi sürekli kullanıyorum

39
0
Aklınıza takılan bir şey mi var? Hemen yorum yapın...x