Instagram Plus Android APK İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Instagram Plus Android APK İndir

Instagram üzerinden fotograf ve video indir
Instagram Plus Android
Instagram Plus‘ın stroy üzerinden veya kullanıcıların attığı fotoğraf ve videoları indirme özelliği ve birçok gizlilik özelliği android için Instagram plus APK için en son güncellemede bulunur. Instagram Plus ile instagram üzerinden fotoğraf ve videolarınızı güncelleyebilir, biri sizi takip edip etmiyorsa görebilir, profil resimlerini ve Auto start’ı uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Android instagram plus uygulaması apk indir.
Instagram Plus kullanıcılarının android için olan Instagram Plus ‘ı indirdikten sonra, Instagram plus’ın Android telefonunu veya tabletini kullanmaktan çok mutlu olduklarını bildirdiler. Üstelik Instagram plus kullanıldığında fotoğraf ve video indirme özelliği gibi pek çok ayırt edici seçeneğin olması sebebiyle arkadaşlarınızın şaşkınlığı sizin üzerinizde olabilir. Instagram’dan fotoğraf ve videoları anında saniyeler içinde cihazınızın depolama hafızasına indirebilirsiniz. Instagram’daki orijinal görünümü korunurken, uygulamanın özelliklerini ve ayarları değişmiş biçimdedir ve aradığınız ek özellikleri mevcuttur.
NOT

Instagram PLUS, görünüş bakımından Instagram uygulamasının birebir aynısıdır. Tek farkı, Instagram üzerinden fotoğraf ve video indirme gibi muhteşem özelliklerin yer almasıdır.

İNDİRME LİNKLERİ

Instagram Plus takip etmenleri gör indir
Instagram Plus Android APK İndir
REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.