Insurgent

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Insurgent TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Insurgent 1080p Torrent İndir

Insurgent 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

The Divergent Series: Insurgent (aynı zamanda Insurgent olarak da bilinir), Robert Rother’in yönetmenliğini yaptığı ve Robert Rother’in yönetmenliğini yaptığı, Diergant üçlemesinin ikinci kitabı olan Insurgent’e dayanan bir Amerikan Amerikan kurgu aksiyon filmi. 2014 yılında Divergent filmi ve Lucy Fisher, Pouya Shabazian ve Douglas Wick tarafından üretilen The Divergent Series’in ikinci taksimi, Brian Duffield, Akiva Goldsman ve Mark Bomback’in senaryolarıyla devam ediyor. Schwentke, yönetmen olarak Neil Burger’den devraldı ve Burger, filmin yapımcısı olarak hizmet verdi. Shaylae Woodley ve Theo James tarafından yönetilen ilk filmin yanısıra, oyuncuları Octavia Spencer, Naomi Watts, Suki Waterhouse, Rosa Salazar, Daniel Dae Kim, Jonny Weston, Emjay Anthony ve Keiynan Lonsdale’i destekleyen yeni özellikler.

İsyan arsası, önceki taksitten beş gün sonra gerçekleşir ve Dauntless soldier Tris Prior’ı takip etmeye devam eder; Onun Dauntless hocası Tris ve Dört, Erudite fraksiyon lideri Jeanine ve onun hizasının geri kalanından bir darbe kaçırdıktan sonra kaçıyorlar. Kıyamet sonrası Chicago’daki fraksiyon sistemi çöküyor ve herkes güç için umutsuz ve cevap veriyor. Çekimler, 6 Eylül 2014’te bitmeden önce, 27 Mayıs 2014’te Atlanta, Georgia’da başladı.

Divergent Serisi: Insurgent, 20 Mart 2015’te Amerika Birleşik Devletleri’nde IMAX 3D formatında ve ayrıca düzenli 3D ve 2D olarak piyasaya sürüldü. Filmin eleştirel tepkisi negatife karışmıştı: bazıları filmin görsel tarzı, aksiyon sahneleri ve Woodley’in performansıyla övgüye layık görüldüğü için selefinin üzerinde bir gelişme olarak değerlendirildi; eleştiri, filmin hikayesi ve türevi niteliğine odaklandı. Film, açılış haftasında 52.2 milyon dolar hasılat gerçekleştiren ve gişede bir numaraya ulaşan ticari bir başarıydı. Filmlerde gösterime giren film, dünya çapında 297 milyon ABD dolarının üzerinde kazanmıştır.

Bir devam filmi, Allegiant, 18 Mart 2016’da yayınlandı.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Insurgent Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.8 GB
  • Süre: 1 Saat 59 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Bilim Kurgu – Macera
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2015
  • IMDb: 6.2

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Insurgent 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.