Internet Download Manager (IDM) Full PRO 6.31

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Internet Download Manager (IDM) Full PRO 6.31

 Full İndir

HIZLI DOSYA İNDİRME PROGRAMI

 

Internet Download Manager (IDM) Full PRO 6.31 Programı İndir

Internet Download Manager (IDM) Full PRO 6.31 Programı İndir

 

Internet Download Manager, indirme hızlarını 5 kata kadar artırmaya ve indirme işlemlerini sürdürmeye, zamanlamaya ve düzenlemeye yönelik bir araçtır. Program, ağ sorunları veya beklenmedik güç kesintileri nedeniyle tamamlanmamış indirme işlemlerine devam edecektir.

Program, filtrelerle belirtilen dosyaları, örneğin bir Web sitesindeki tüm resimleri, Web sitelerinin farklı bölümlerini veya çevrimdışı tarama için eksiksiz Web sitelerini yükleyen tam kapsamlı bir site kapmakına sahiptir. Program, HTTP, HTTPS, FTP ve MMS protokollerini destekler ve MP3 ses, FLV ve MPEG video dosyaları için adaptif indirme hızlandırıcısına sahiptir. Program ayrıca, İnternet exporer, Chrome, Opera, Safari, Firefox ve bir web-oyuncunun üstünde görünen ve YouTube, MySpaceTV, Google gibi sitelerden flaş videoları indirmek için kullanılabilecek diğer Mozilla tabanlı tarayıcılar için Video ve Ses Panellerini İndirme özelliğine de sahiptir. Videoları hızlı indirme özelliğini de bünyesinde barındırır.

 

  • Program adı: Internet Download Manager – IDM
  • Sürüm: 6.31 Build 8 Full
  • Lisans: PRO / FULL
  • Dil: İngilizce / Türkçe
  • Boyut: 11.8 MB

 

Internet Download Maneger IDM 6.31 Build 8 Full

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Internet Download Manager (IDM) Full PRO 6.31 TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.