IObit Advanced SystemCare Ultimate

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
IObit Advanced SystemCare Ultimate

 Full Torrent İndir

WİNDOWS ONARMA PROGRAMI TORRENT İNDİR

 

 

 

 

Kötü Amaçlı Enfeksiyona Karşı Güçlü Koruma
Güçlü bir koruma olmadan, bilgisayarınıza önceden haber vermeden kolayca bulaşabilir. Advanced SystemCare Ultimate her zaman açmak için iyi bir yardımcı programdır, Bitdefender motoruyla virüs ve kötü amaçlı yazılımları temizlemenize, fidye yazılımı saldırılarını engellemenize ve gizli davetsiz misafirleri yakalamanıza yardımcı olur. Ayrıca, harici tehditlerin bilgisayarınıza gerçek zamanlı olarak girmesini önler.

Kötü Amaçlı Enfeksiyona Karşı Güçlü Koruma
Korunan Kişisel Veriler
Bu bilgi çağında yaşadığınızda, kişisel verilerinizin gizlilik ihlallerini önlemek için iyi bir şekilde korunması gerekir. Yeni Advanced SystemCare Ultimate 12, irtibatlar, yerel e-posta verileri gibi hassas verilerinizi güvenilir olmayan programların erişemeyeceği bir yerde tutar ve dijital parmak izinizi gizleyerek ve çevrimiçi izlemeyi silerek çevrimiçi davranışınızı gizli tutar.

Korunan Kişisel Veriler
Kapsamlı Sörf Koruması
Bir koruma yardımcı programı olan Advanced SystemCare Ultimate çevrimiçi gezinmeyi kapsamlı bir şekilde korur. İstemeden zararlı web sitelerine erişmenizi engeller, web sitesinde pop-up reklamları engeller, web tarayıcısında kripto para birimi madenciliğini engeller ve ana sayfanız çevrimiçi sörfünüzü korumak için değiştirildikten hemen sonra sizi bilgilendirir.

Kapsamlı Sörf Koruması
Temizleyici ve Daha Hızlı PC
Advanced SystemCare PRO ile entegre olan Advanced SystemCare Ultimate, yavaş PC’nizin yeni gibi çalışmasını kolayca sağlayabilir. Gereksiz dosyaları ve gereksiz kayıtları temizleyebilir, disk alanını boşaltmak, bilgisayar başlatmayı artırmak için başlangıç ​​öğelerini yönetmek, internet bağlantısını hızlandırmak için tarayıcı ayarlarını optimize etmek ve PC yanıt süresini kısaltmak için bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak izlemek için kullanabilir.

 

  • Program adı: IObit Advanced SystemCare Ultimate
  • Sürüm: v12.1.0.119
  • Lisans: PRO / FULL
  • Dil: Çoklu Dil Desteği
  • Boyut: 0.1 GB

 

IObit Advanced SystemCare Ultimate TORRENT indir

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

IObit Advanced SystemCare Ultimate TORRENT İNDİR

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.