IObit Driver Booster 6.3 PRO

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
IObit Driver Booster 6.3 PRO

 Full Torrent İndir

WİNDOWS DRİVER GÜNCELLEME PROGRAMI TORRENT İNDİR

 

 

 

Büyük Sürücü Veritabanı
Windows sisteminizin yüksek performansı için, yazılım ve donanım birbirinize göre çalışmalıdır. Bu nedenle, aygıt sürücülerinin düzenli olarak güncellenmesini ve daima düzgün çalışmasını sağlamak gerekir. Driver Booster 6, sistemin donmasını ve çökmesini azaltmanıza yardımcı olmak için Intel, Nvidia ve AMD vb. Aygıtlardan gelen 2.500.000’den fazla aygıt sürücüsünü kontrol eder ve günceller.

Büyük Sürücü Veritabanı
Pürüzsüz Oyun Performansı
Durgun oyun performansı sizi sinirlendiriyor mu? Driver Booster 6’yı alma zamanı geldi. En iyi donanım performansını elde etmek ve oyun oynamayı bir üst seviyeye çıkarmak için grafik sürücülerini ve Game Ready sürücülerini kolayca güncel tutar. Ayrıca, bilgisayar oyununuzun tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için arka plan işlemlerini ve gereksiz Windows Hizmetini de hızla kapatır. Çoğu PC oyununa ait oyun bileşenleri, oyununuzu başarıyla başlatmanıza yardımcı olmak için mevcuttur.

Pürüzsüz Oyun Performansı
Hızlı ve Güvenli Sürücü Güncellemesi
Kurulum paketindeki gereksiz dosyaları silip kurulum paketini belirgin şekilde sıkıştıran Driver Booster 6, sürücüleri güncelleme konusunda zaman kazandırır ve rutininizin bozulmamasını sağlar. Bilgisayarınızı güvende tutmak için, Driver Booster 6 yalnızca Microsoft WHQL testlerini ve sıkı IObit Review testlerini geçen sürücüleri sağlar. Ayrıca bir sürücünün kurulumunda bir sorun olması durumunda sürücüyü kurmadan önce bir geri yükleme noktası oluşturur.

Hızlı ve Güvenli Sürücü Güncellemesi
Donanım Hatalarını Düzelt
Sürücü Booster 6, bilgisayar sistemindeki donanımın arızalarını düzeltir. Ses problemini hızlı bir şekilde çözemez ve müzik dinlerken veya video izlerken sıkışık olmayan sesin keyfini çıkarabilirsiniz. Ağ hatası ve takılı olmayan aygıt verileri de kolayca düzeltilebilir ve silinebilir. Ayrıca, Aygıt Yöneticisi’ndeki Aygıt hata kodları da tespit edilebilir ve onarılabilir.

 

  • Program adı: IObit Driver Booster
  • Sürüm: v6.3
  • Lisans: PRO / FULL
  • Dil: Çoklu Dil Desteği
  • Boyut: 0.02 GB

 

IObit Driver Booster 6.3 PRO TORRENT indir

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

IObit Driver Booster 6.3 PRO TORRENT İNDİR

ALTERNATİF/DİREK İNDİR
 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.


4
Kimler Neler Demiş?

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.
1 Yorum konuları
0 Konu cevapları
0 Takipçiler
 
En çok tepki verilen yorum
En sıcak yorum dizisi
0 Yorum yazarları
sos Son yorum yazarları
  Takip  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
KaRa
Üye
KaRa

Güzel Programler var eyvallah 👍

Wholesome
Üye
Wholesome

çok güzel reyis +

icecream
Üye
icecream

🙂

sos
Üye
sos

Program harika 🙂