İz Bırakma – Leave No Trace

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:İz Bırakma – Leave No Trace TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

İz Bırakma - Leave No Trace 1080p torrent indir

İz Bırakma – Leave No Trace 1080p torrent indir

 

film-konusu

 

Leave No Trace, Debra Granik’in yönettiği ve Gran Rock ve Anne Rosellini tarafından yazılan ve Peter Rock’tan My Abandonment adlı kitabına dayanan bir 2018 Amerikan drama filmi. Olay, genç kızı (Thomasin McKenzie) ile ormanda yaşayan TSSB (Ben Foster) ile kıdemli bir baba izliyor. Film, 2018 Sundance Film Festivali’nde prömiyeri yapıldı ve 29 Haziran 2018’de ABD’de Bleecker Caddesi tarafından teatral bir şekilde piyasaya sürüldü.

Film Foster ve McKenzie performansları için övgü ile, olumlu eleştiriler aldı ve Rotten Tomatoes.Leave No Trace üzerinde% 100’lük bir onay notunu tutmak için birkaç filmlerden biridir Debra Granik yönettiği ve yazdığı 2018 Amerikan dram filmi Granit ve Anne Rosellini, Peter Rock’tan Benim Abandonment kitabına dayanıyor. Olay, genç kızı (Thomasin McKenzie) ile ormanda yaşayan TSSB (Ben Foster) ile kıdemli bir baba izliyor.

Film, 2018 Sundance Film Festivali’nde prömiyeri yapıldı ve 29 Haziran 2018’de Birleşik Devletler’deki Bleecker Caddesi tarafından teatral bir şekilde piyasaya sürüldü. Film, Foster ve McKenzie’nin performansları için övgü ile eleştirel beğeni topladı ve birkaç filmden biri. Çürük Domates üzerinde% 100 onay derecesine sahip olmak.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

İz Bırakma – Leave No Trace Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 1.8 GB
  • Süre: 1 Saat 49 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Drama
  • Kalite: 1080p
  • IMDb: 7.7

 

gorseller

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

İz Bırakma – Leave No Trace 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.