Jessica Jones

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Jessica Jones 1-2. Sezon Tüm Bölümler Torrent İndir

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Jessica Jones Sezon 1080p Torrent İndir

Jessica Jones Sezon 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Marvel’in Jessica Jones‘u ya da sadece Jessica Jones, aynı adı taşıyan Marvel Comics karakterini temel alan Melissa Rosenberg’in Netflix için yarattığı bir Amerikan televizyon dizisidir. Marvel Sinematik Evreninde (MCU) yer alan film, franchise filmlerinin sürekliliğini paylaşıyor ve The Defenders geçiş miniklerine açılan bir dizi şovda ikinci. Dizi Marvel Televizyonu tarafından ABC Stüdyoları ve Tall Girls Productions ile birlikte, Rosenberg gösterici olarak hizmet veriyor.

Krysten Ritter, kendi dedektiflik bürosunu açan eski bir süper kahraman olan Jessica Jones olarak rol aldı. Rachael Taylor, Eka Darville ve Carrie-Anne Moss da Mike Colter, Wil Traval, Erin Moriarty ve David Tennant ile birlikte ilk sezona katıldılar. JR Ramirez, Terry Chen, Leah Gibson ve Janet McTeer ikinci oldu. sezon. Dizinin bir sürümü orijinal olarak 2010 yılında Rosenberg tarafından ABC tarafından geliştirildi, ancak ağ üzerinden geçti. 2013’ün sonlarına doğru, Rosenberg Netflix’in dizisini A.K.A. olarak yeniden düzenliyordu. Jessica Jones. Ritter, Aralık 2014’te Jones olarak rol aldı. Jessica Jones, New York City’de hala eski Hell’s Kitchen gibi görünen alanlarda çekildi.

İlk sezonun tüm bölümleri 20 Kasım 2015’te yapıldı. Ritter ve Tennant’ın performanslarının yanı sıra dizinin noir sesi, cinsellik yaklaşımı ve tecavüz, saldırı gibi daha karanlık konuların tasviri gibi eleştirilerle eleştirel beğeni topladılar. ve travma sonrası stres bozukluğu (TSSB). Ocak 2016’da, Netflix ikinci sezon için Jessica Jones’u yeniledi; filme Nisan 2017’de başlamış ve Eylül 2017’de sona ermiştir. İkinci sezon 8 Mart 2018’de piyasaya sürülmüş ve 12 Nisan’da üçüncü bir sezon düzenlenmiştir.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Jessica Jones TRAILER

 

 

  • Dosya Boyutu: ~ 20.0 GB per Sezon
  • Süre: 1-2. Sezon Tüm Bölümler
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZI
  • Konu: Drama – Aksiyon – Suç
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2015 –
  • IMDb: 8.1

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Jessica Jones 1080p 1-2. Sezon TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.