Jurassic World: Fallen Kingdom Torrent İndir

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Jurassic World: Fallen Kingdom

720p Torrent İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

Jurassic World Fallen Kingdom HD TORRENT İndir Türkçe

Jurassic World Fallen Kingdom HD TORRENT İndir Türkçe

 

film-konusu

 

Jurassic Dünyası‘nın vesilesiyle çok geçmeden küçük bir grup asker servet istifa eden Isla Nublar’ın üssüne, Indominus rex’in geri kalan kısımlarından rekreasyon merkezinin gelgit havuzunun dibinde DNA toplamasına değinir. Bir kemik parçasını etkili bir şekilde topladıktan sonra, grubun hayatta kalanları, Mosasaurus ve Tyrannosaurus rex’lerinin saldırılarına maruz kaldıktan sonra adadan uzaklaşırlar.

2018’de üç yıl geçtikten sonra, Washington’daki bir Amerikan Senatosu duruşması, Isla Nublar’ın dinozorlarının yaklaşan volkanik fırlatmadan kurtulması gerekip gerekmediğini anlatıyor. Mathematician Dr. Ian Malcolm, dinozorların John Hammond’ın onları klonlama kaymasını düzeltmek için ölmesine izin verilmesi gerektiğini doğrulamaktadır. Arada, Jurassic World‘ın önceki faaliyetleri denetçisi olan Claire Dearing, Dinozor Koruma Grubunu yaratıkları boşalttı. Senatonun dinozorları korumaya karşı koyduğu kurallar sonrasında, Hammond’ın önceki suç ortağı Benjamin Lockwood, Claire’i Kuzey Kaliforniya’nın isteğine çağırıyor. Lockwood ve ortağı Eli Mills, dinozorları başka bir ada limanına taşımak için bir düzenleme ortaya çıkardı. Claire’in yarattığı canlıları bulmak için rekreasyon merkezinin dinozorunu yeniden canlandırmaya yardım etmesi bekleniyor, özellikle de en son yaşayan Velociraptor olan Mavi. Onlar suçlu oldukları gerçeğine rağmen, Claire onu yakalamaya yardımcı olmak için Jurassic dünyanın önceki Velociraptor akıl hocası ve Blue’s alpha, Owen Grady’yi başlatır.

Isla Nublar’da, Claire ve daha önceki profesyonel Franklin Webb, web üzerinde aşağıdaki çerçeveyi elde ediyorlar. Owen, Paleo-veteriner Zia Rodriguez ve kiralanan bir savaş grubu Ken Wheatley taraması için Mavi’yi kullandı. Onu keşfettikten sonra, Blue ve Wheatley’i yücelten Owen’ı çeken bir kiralık asker getirerek deneyim artar. Kiralanan savaşçılar Zia’yı alır ve bu yüzden Blue’nun hasarını tedavi edebilir. Gemiler, ABD’nin arazisi için terkediyor, çünkü yaratılanlar, emisyonu toz haline getiriyorlar. Claire, Franklin ve Owen zamanında gemiye girer ve Tyrannosaurus kanıyla Mavi’yi transferinde Zia’ya yardım ederler. Toplama şu anda yakalanan dinozorların başka bir adaya hiç nakledilmediğini ve başka bir nedenden dolayı olduğunu anlıyor.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Jurassic World: Fallen Kingdom TRAILER

 

  • Dosya Boyutu: 3.6 GB
  • Süre: 2 Saat 10 Dakika
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Bilim-Kurgu, Fantastik, Aksiyon
  • Kalite: 720p – WEB-DL

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

LİNKLER GÜNCELLENDİ – 04 09 2018

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.