Just Cause 3 RePACK

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Just Cause 3 REPACK

Full Torrent Oyun İndir

[ CPY ]

 

Just Cause 3 REPACK TORRENT İNDİR

Just Cause 3 REPACK TORRENT İNDİR

 

Akdeniz’in Medici Cumhuriyeti’si, General Di Ravello’nun acımasız kontrolu altındadır. Rico Rodriguez’e, General’in kontrolü temel alan herhangi bir yöntemle kontrolü askıya almaya kararlı olan bir adam rolüne girin. Gökyüzünden denize doğru 400 metreye varan bir sonlandırma fırsatı ve silahların, araçların ve taşıtların büyük bir kolu olan muazzam bir silahla, kafa karıştırıcıyı hayal edebileceğiniz en yenilikçi ve dokunaklı yollarla açığa çıkarmaya hazır olun.

Özellikleri:

Bir Akdeniz adası cenneti, bitişik dikey bir fırsatla – skydive, BASE zıplayarak ve serbestçe sıfır kırma noktaları olan açık bir dünyaya daldırın.

Havadan süzün ve Wingsuit ile dağların üzerinden çapraz geçiş yapın ve yukarıdan geçen yağmurlara başka bir yaklaşım getirin.

Çeneleri ve Paraşüt’ü yapıları ölçeklendirmek, araçları yakalamak, hızla hareket etmek veya Kaos’a neden olmak için daha iyi yaklaşımlar için soruları birbirine bağlamak için kullanın.

Ordu tesislerinde, limanlarda, hapishanelerde, polis merkezlerinde ve yazışma dairelerinde tiranı yok etmek için büyük bir zincirleme

Av tüfeğinden ve roket fırlatıcısından tank avcılarına ve hava saldırılarına kadar geniş bir yelpazede istikrarsız silahlarla kendinizi silahlandırın

Sürat tekneleri, uçaklar, helikopterler, turbo yakıtlı spor otomobilleri ve süper bisikletleri de içeren geniş araç yelpazesine bakın.

Birçok test görevi bulun ve koleksiyon ile cesur olun

Çevrimiçi kullanıcılar grubu öne çıkanlar

Tür: Aksiyon, Açık Dünya, Macera
Platform: PC
Boyut: 19.3 GB
Crack: CPY
Tarih: Nisan 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Just Cause 3 TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Just Cause 3 Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 40 GB

 

… NOT …

REPACK VERSİYONDUR.

ORİJİNAL OYUNDAN BOYUT DIŞINDA BİR FARKI YOKTUR.

EKSTRA SIKIŞTIRMA YAPILARAK BOYUT 60 GB’DAN 20 GB’A DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

 

 

 

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.