Justice League vs. the Fatal Five

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:Justice League vs. the Fatal Five TORRENT FİLM İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Justice League vs. the Fatal Five 1080p Torrent

Justice League vs. the Fatal Five 1080p Torrent

 

 

 

film-konusu

 

 

Justice League vs. the Fatal Five, Warner Bros. Animation tarafından üretilen ve Warner Home Video tarafından dağıtılan yaklaşan 2019 Amerikan animasyon süper kahraman filmi. Peter Milligan ve Mikel Janin’in yarattığı aynı isimdeki DC Comics ekibinin yer aldığı film, DC Universe Animated Original Movies dizisinde otuz dördüncü olacak. 30 Mart 2019’da Digital HD’de ve 16 Nisan 2019’da 4K Ultra HD, Blu-ray ve DVD’de piyasaya sürülmesi planlanıyor.

20 Temmuz 2018’de San Diego Comic-Con’da ilan edildi. Filmde, Kevin Conroy, Susan Eisenberg ve George Newbern, Batman, Wonder Woman ve Superman gibi rollerini tekrar oynayarak, Justice League Unlimited ve diğer DC prodüksiyonlarında rol aldı. DC Hareketli Evren. Filmde ayrıca Jessica Cruz / Green Lantern’den Diane Guerrero, Miss Martian’dan Daniela Bobadilla, Brainiac 5’den Noel Fisher, Saturn Girl’den Tara, Mister Terrific’den Kevin Michael Richardson, Star Boy’dan Elyes Gabel, Tharok’tan Tom, Peter Jessop Kan Sporu olarak Kenny, Persuader olarak Matthew Yang King, Zümrüt İmparatoriçe olarak Sumalee Montano ve Mano olarak Philip Anthony-Rodriguez.

 

  • Dosya Boyutu: 1.2 GB

 

  • Süre: 1 Saat 17 DAKİKA

 

  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI

 

  • Konu: Animasyon – Fantastik – Bilim Kurgu

 

  • Kalite: 1080p

 

  • Yapım: 2019

 

  • IMDb: 6.8

 

FILM TRAILER

Justice League vs. the Fatal Five Fragman

 

 

 

 

gorseller

 

 

 

İNDİRME LİNKLERİ

 

Justice League vs. the Fatal Five 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASI

REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.