Kaptan Amerika 3

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Kaptan Amerika 3 TORRENT İNDİR

1080p HD İndir

TÜRKÇE ALT YAZILI

 

Kaptan Amerika 3 1080p Torrent İndir

Kaptan Amerika 3 1080p Torrent İndir

 

film-konusu

 

Kaptan Amerika: Civil War, Marvel Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Studios Motion Pictures tarafından dağıtılan Marvel Comics karakteri Kaptan Amerika’ya dayanan bir 2016 Amerikan süper kahraman filmi. 2011’in Kaptan Amerika’sı: İlk İntikamcı ve 2014’ün Kaptan Amerika’sı: Kış Soldieri ve Marvel Sinematik Evreninde (MCU) on üçüncü film. Film, Anthony ve Joe Russo’nun yönetmenliğini Christopher Markus ve Stephen McFeely’nin yazım ekibi tarafından yönetiliyor ve Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan’ın da dahil olduğu bir grupla birlikte Steve Rogers / Kaptan Amerika olarak Chris Evans’ı canlandırıyor. Anthony Mackie, Don Cheadle, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Paul Rudd, Emily VanCamp, Tom Holland, Frank Grillo, William Hurt ve Daniel Brühl. Kaptan Amerika’da: İç Savaş, İntikamcıların uluslararası gözetimi konusundaki anlaşmazlık, onları Steve Rogers ve diğeri Tony Stark’ın liderliğindeki muhalif gruplara ayırıyor.

İç Savaşın Gelişimi, Markus ve McFeely’in 2006 çizgi roman hikayesi “İç Savaş” dan alınan kavramları ödünç aldığı senaryoyu yazmaya başladığı 2013 yılının sonlarında başladı. Bu arada, daha önceki Kaptan Amerika filmlerinin üçlemesini sonuçlandırmak için hikaye ve karakter unsurlarına odaklandı. Winter Soldier testlerini test etmeye yönelik olumlu tepkilerin ardından, Russo kardeşler 2014’ün başlarında tekrar yönetime getirildi. Filmin adı ve öncülü, Ekim 2014’te Downey’in dökümüyle birlikte ortaya çıktı; sonraki aylarda ek oyuncular katıldı. İlk fotoğrafçılık, Nisan 2015’te Georgia’nın Fayette ilçesindeki Pinewood Atlanta Stüdyoları’nda başladı ve Ağustos 2015’te Almanya’da sonuçlanmadan önce Metro Atlanta bölgesinde devam etti. Film, IMAX’in dijital 2D kameralarını ilk kullanan film oldu (filmin merkezi havaalanı savaşı için) sıra). Post prodüksiyon sürecinde yaklaşık 20 farklı stüdyo tarafından görsel efektler sağlandı.

Kaptan Amerika: İç Savaş 12 Nisan 2016’da Los Angeles’ta dünya prömiyerini gerçekleştirdi ve Amerika’da 6 Mayıs 2016’da 3D ve IMAX 3D’de piyasaya sürüldü. Film, dünya çapında 1,1 milyar doları aşan ve performansları (özellikle Evans ve Downey), aksiyon, senaryo ve temalar için övgü toplayan kritik ve ticari bir başarıydı. 2016’nın en yüksek gişe hasılatı filmi ve tüm zamanların en yüksek oniki en yüksek gişe hasılatı filmi oldu.

 

Thor: Ragnarok Full HD 1080p TRAILER

Kaptan Amerika 3 Fragman

 

 

  • Dosya Boyutu: 2.2 GB
  • Süre: 2 Saat 27 DAKİKA
  • Dil: TÜRKÇE ALT YAZILI
  • Konu: Aksiyon – Bilim Kurgu – Macera
  • Kalite: 1080p
  • Yapım: 2016
  • IMDb: 7.8

 

gorseller

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 

Kaptan Amerika 3 1080p TORRENT İNDİR
 

TR ALT YAZI DOSYASIREKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.