Kingdom Come Deliverance

METHBOX.COM a ücretsiz üye olarak reklamları kapatıp indirme hızınızı yükseltebilirsiniz. Bu ipden giriş yapılmadığından max indirme hızı 0.3 MB/s dir.
Etiketler:
Kingdom Come Deliverance

Full Torrent Oyun İndir

[ CODEX ]

 

Bir sanatçının çocuğu olan Henry olarak, korkunç bir kibar savaşın ortasında savunmasız bir şekilde gözlemlemeniz, davetsiz misafirlerin şehre saldırması, arkadaşlarınızı ve ailenizi öldürmeniz gerekir. Korumadan sonra tepki vermek için saat hanımından kaçmak için şiddetli saldırı için ideal bir fırsattı. Ailenin intikamını ortaya çıkarın ve davetsiz misafirleri etkisiz hale getirin!

Öykü:

Avrupa’nın çekirdeğinde yer alan Bohemia kültür, gümüş ve muhteşem manzaralar bakımından zengindir. Başa IV. Charles geçtikten sonra, krallık karanlık koşullara sürüklendi: savaş, yıkım ve anlaşmazlık, Kutsal Roma İmparatorluğu’nun bu türden bir alanını parçaladı.

Babasının ölümünden sonra otorite konumunda oturan Wenceslas, babası yerine oyuncak, sıradan ve sessiz bir hükümdardır. Macaristan Kralı olan üvey kardeşi Red Fox Sigismund, Wenceslas’ta bu eksikliği görüyor. Bir özgecilik göstericisi olarak Bohemya’ya giden Sigismund, üvey kardeşini kaçırıyor. Halen, hiçbir yerde bulunmayan Sigismund, Bohemya’yı zenginliklerden ve zenginliklerden koruyabilmektedir.

Bu şaşkınlığın ortasında, Henry’nin çocuğu, sakin bir yaşamı, Kral Sigismund’un kendisinin talep ettiği bir kiralık avcı güç harekatına sahip bir kasabası olduğu gerekçesiyle rahatsız edildi. Henry, bu katliamdan kurtulan bir avuç çiftin biriydi.

Evsiz, aile ya da gelecek olmadan saldırıya karşı koruma sağlayan Lord Radzig Kobyla’nın yükü altındasınız. Kader seni bu kötü çatışmanın ortasına, ısınmış bir ortak savaşa taşır. Bohemya’nın nihai kaderi şu anda kavramanızda.

Kingdom Come Deliverance Hotfix incl DLC’sini içerir.

 

Tür: Aksiyon, Macera, RPG
Platform: PC
Boyut: 31.7 GB
Crack: CODEX
Tarih: Şubat 2018
Dil: İngilizce

 

TRAILER

Kingdom Come Deliverance TRAILER

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

Kingdom Come Deliverance Minimum Sistem Gereksinimleri

 

  • İşletim Sistemi: Windows  7 64 Bit
  • İşlemci: Intel Core i5
  • RAM: 8 GB
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660
  • DirectX:  11
  • Boş Alan: 40 GB

 

 
full tek link indirme bağlantısı
 REKLAMLARI KAPATMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE GİRİŞİ YAPIN.